2014-08-30T16:57:00+02:00 Pożegnanie Lata w Iłowie 2014: To była gorąca fiesta! Iłów swoją obecnością zaszczyciła plejada gwiazd muzyki disco polo. Mieli dla kogo grać. Nawet nie rozpoczęła się oficjalna część koncertu, a rój fanów już wyczekiw https://disco-polo.info/uploads/news/pozegnanie-lata-w-ilowie-2014-to-byla-goraca-fiestapng.png

Pożegnanie Lata w Iłowie 2014: To była gorąca fiesta!

Autor: Adam Begier , 30 Sierpień 2014  16:57
Pożegnanie Lata w Iłowie 2014: To była gorąca fiesta!
Źródło zdjęć:

Iłów swoją obecnością zaszczyciła plejada gwiazd muzyki disco polo. Mieli dla kogo grać. Nawet nie rozpoczęła się oficjalna część koncertu, a rój fanów już wyczekiwał pod sceną na swoich ulubieńców. Niemal jak na zawołanie zarówno artystom, jak i ...Reklama

Iłów swoją obecnością zaszczyciła plejada gwiazd muzyki disco polo. Mieli dla kogo grać. Nawet nie rozpoczęła się oficjalna część koncertu, a rój fanów już wyczekiwał pod sceną na swoich ulubieńców. Niemal jak na zawołanie zarówno artystom, jak i publiczności, udzielił się klimat dobrej zabawy.

Już na samym początku festiwalu fantastyczne show dała grupa Chanel, która ściągnęła do Iłowa Mariusza Kalagę. Doborowe towarzystwo wykonało utwór ,,Jedną z gwiazd”. Publiczność obdarowała ich morzem pozytywnej energii. Panowie z  grupy Quest wykonali  utwór ,,Te quiero”, który udowodnił, że płynie w nich hiszpańska krew. Casanova pokazał, że jest macho.

Główną atrakcją wieczoru był jubileusz 25-lecia grupy Akcent. Poprowadzone przez Maćka Smolińskiego i Edytę Folwarską wydarzenie było kwintesencją tegorocznej edycji Pożegnania Lata w Iłowie. Zenek Martyniuk dziękował wszystkim, a zwłaszcza rodzinie, która razem z nim przybyła na koncert. Żona Danuta i syn Daniel z kręcącą się łezką w oku podziwiali specjalny koncert grupy Akcent. Na sam początek zabrzmiała legendarna piosenka ,,Chłopak z gitarą” w odświeżonej wersji specjalnie na potrzeby festiwalu (mp3 poniżej). Ten tryskający wigorem chłopak z gitarą stał się mężczyzną i na estradzie bryluje już od 25 lat. Oprócz Zenka Martyniuka i spółki na scenie pojawiło się mnóstwo zespołów, które wykonały własne interpretacje największych przebojów grupy Akcent. To był naprawdę magiczny jubileusz.

W tym roku artyści disco polo sprawili, że Iłów był również stolicą mody. Zjawiskowe kreacje zaprezentowały Etna i Exaited. Wzrok (przede wszystkim męski) przyciągał również ponętny strój Evy Basty. Wybornie wyglądali Maciek Smoliński i Edyta Folwarska. Błyszczeli na scenie porównywalnie jak wykonawcy.

Za rok festiwal skończy 18 lat. Co na tę okazję przygotuje Iłów? Już nie możemy się doczekać. Wszyscy, którzy wybrali się na tegoroczną edycją festiwalu, z pewnością nie zapomną gorącej fiesty, którą zastali na miejscu. I jak można tu nie wrócić za rok?

Już niebawem obszerna relacja z imprezy. Zaglądajcie do nas!

 


Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. Marcin Kotecki - "Kochaj Mocno": emocjonalna podróż artysty! Zobaczcie making of
  2. "Houston" mamy nowy hit? - Kayla rozbudza taneczne emocje w świecie disco polo! Gorąca premiera
  3. Nowa wersja hitu 'Królowa Disco' - klubowa odsłona od Freaky Boys
  4. Arek Kopaczewski odmienia hit Milano: „Jasnowłosa”
  5. "Weźmy ślub" – Weselny hit roku od Andre?! Gorąca premiera!
  6. Ela Kliś z nową produkcją! Co przygotowała wokalistka disco polo?!
  7. Sesją zdjęciowa Iness! Zobaczcie najnowsze zdjęcie!
  8. Dominik Bajorek spełnia swój amerykański sen!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie