2023-03-31T20:03:00+02:00 Poważny wypadek gwiazdora disco polo! Rachunek za leczenie zwala z nóg! Ponda 400 tysięcy! Czy wokalista disco polo Valdi przetrwał groźny wypadek? Sprawdź, ile kosztowało jego leczenie i jakie konsekwencje mógł ponieść bez ubezpieczenia. Dowiedz się więcej o j https://disco-polo.info/uploads/news/powazny-wypadek-gwiazdora-disco-polo-rachunek-za-leczenie-zwala-z-nog-ponda-400-tysiecypng.png Disco-Polo.info

Poważny wypadek gwiazdora disco polo! Rachunek za leczenie zwala z nóg! Ponda 400 tysięcy!


Czy wokalista disco polo Valdi przetrwał groźny wypadek? Sprawdź, ile kosztowało jego leczenie i jakie konsekwencje mógł ponieść bez ubezpieczenia. Dowiedz się więcej o jego powrocie na scenę i nowej produkcji!

Autor: Adam Begier, 31 Marzec 2023  20:03
Źródło zdjęć: materiał własny
Poważny wypadek gwiazdora disco polo! Rachunek za leczenie zwala z nóg! Ponda 400 tysięcy!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Znane gwiazdy disco polo Freaky Boys & Blondi zrealizowali wspólną nowość „Daj mi tylko noc”. Podbiją tym listy przebojów?!
 2. Wiosenna gorączka disco polo w Scorpio! Skolim i Rezonans rozgrzeją Wnory Wiechy już 20 i 27 kwietnia!
 3. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO

  Valdi – wokalista disco polo, który od wielu lat mieszka w USA, był bohaterem wypadku drogowego, który miał miejsce trzy miesiące temu. Zderzenie z kierowcą z podporządkowanej drogi wyglądało bardzo groźnie. Valdi odniósł obrażenia, a rachunek za leczenie, który otrzymał, był szokujący.

  Zobacz również: Ten utwór zna cała Polska! Ponadczasowy przebój: grupy Bolter 'Daj mi tę noc' rozkochał w sobie wszystkich.

  Wokalista disco polo, Valdi – kim jest artysta?

  Valdi, czyli Waldemar Kubiak, to polski wokalista disco polo, który od wielu lat mieszka w USA. Swoją karierę muzyczną rozpoczął jeszcze w Polsce, ale to Ameryka stała się dla niego nowym domem i miejscem, gdzie miał możliwość kontynuowania swojej pasji.

  W grudniu 2021 roku Valdi powrócił na rynek muzyczny nowym utworem "Białe to białe", który został bardzo dobrze przyjęty przez fanów muzyki disco polo. Po tym, jak zaczął otrzymywać pochlebne recenzje, postanowił wydać kolejny utwór, tym razem w duecie z Andre. Piosenka "Gdzie jest mój kesz" również zyskała popularność wśród fanów muzyki disco polo.

  Poważny wypadek gwiazdora disco polo - Valdiego

  Jednak przez ostatnie 3 miesiące Valdi był mniej aktywny w świecie disco polo. Powodem był wypadek, który wydarzył się trzy miesiące temu. Kierowca z podporządkowanej drogi nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z samochodem Valdiego. Wypadek wyglądał bardzo groźnie, a samochód wokalisty obrócił się kilka razy i uderzył w inne pojazdy.

  Valdi odniósł w wyniku wypadku obrażenia, miał wybity bark oraz w nogę musiał mieć włożone druty. Spędził w szpitalu 7 dni, a rachunek za leczenie, który otrzymał, był bardzo wysoki. Wyniósł on ponad 400 tysięcy dolarów, czyli około 1,6 miliona złotych.

  Wokalista nie musiał jednak płacić za leczenie z własnej kieszeni, ponieważ był ubezpieczony. Jednak kwota, jaką musiałby zapłacić, gdyby nie miał ubezpieczenia, jest porażająca.

  Valdi wraca do normalnego funkcjonowania

  Obecnie Valdi czuje się dobrze i wrócił do normalnego funkcjonowania. Choć wypadek był dla niego trudnym doświadczeniem, to wokalista zaczął już przygotowania do kolejnej produkcji, którą już wkrótce będzie można usłyszeć. Według ustaleń naszej readkcji disco-polo.info, Valdi pracuje nad nową piosenką, która ma być gotowa już w kwietniu.

  Wypadek Valdiego to kolejny przykład na to, jak ważne jest ubezpieczenie i jakie konsekwencje może mieć brak takiej ochrony szczególnie w USA. Dlatego warto zawsze pamiętać o ubezpieczeniach i dbać o swoje bezpieczeństwo na drodze.

  Zobaczcie kilka zdjęć z tego zdarzenia.

  Galeria zdjęć:
  Plik Valdi---wypadek-6.jpg
  Plik Valdi---wypadek-5.jpg
  Plik Valdi---wypadek-4.jpg
  Plik Valdi---wypadek-3.jpg
  Plik Valdi---wypadek-2.jpg
  Plik Valdi---wypadek-1.jpg

  Valdi & Andre - Gdzie jest mój kesz

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!
  2. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!
  3. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!
  4. To prawdziwi mistrzowie wesel! Zobacz, jak Magik Band przekształcił zwykłe wesele w niezapomniane SHOW | VIDEO
  5. "Milion Białych Róż" w wykonaniu Massive – Weselny przebój w nowej wersji!
  6. Magda Niewińska zachwyca nową wersją kultowego hitu "Chcę wyjechać na wieś"
  7. Tak zmienił się Skolim! Nie uwierzysz jak Król Latino wyglądał kilka lat temu!
  8. Skazani na siebie?! Skolim i Cleo ujawnili szczegóły współpracy! To musiało się zakończyć duetem!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie