Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-14T07:15:00+01:00 Popularny wokalista disco polo zdradził plany sylwestrowe! Brzmi prawie jak z bajki! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/gwiazda-disco-polo-zdradzila-swoj-plan-na-sylwestra-1576147027.jpg
Reklama

Popularny wokalista disco polo zdradził plany sylwestrowe! Brzmi prawie jak z bajki!

Redakcja , 14 Grudzień 2019  07:15
Popularny wokalista disco polo zdradził plany sylwestrowe! Brzmi prawie jak z bajki!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Jedni żyją Bożym Narodzeniem, a drudzy myślą już o szampańskiej nocy sylwestrowej! W końcu na tą jedną noc trzeba czekać okrągły rok

Reklama

Święta, święta i po świętach. Jedni żyją Bożym Narodzeniem, a drudzy myślą już o szampańskiej nocy sylwestrowej! W końcu na tą jedną noc trzeba czekać okrągły rok.

Zobacz również: Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!

Wiemy, jakie plany na sylwestra ma Robert Klatt z zespołu Classic. Brokat, dobra muzyka, doborowe towarzystwo, szampan, truskawki, czekoladki, ostry make up i wystrzałowe kreacje. Brzmi prawie jak z bajki.

Jaki Sylwester, taki cały Nowy Rok. Warto przemyśleć plany sylwestrowe, bo przesądni twierdzą, że ta noc ma wpływ na nadchodzący rok. Większość artystów z branży disco polo sylwestra spędza w pracy.

Jednakże niektórzy wykonawcy muzyki tanecznej wyłamują się i stawiają w sylwestra na wypoczynek w gronie swoich najbliższych. Do tej drugiej grupy zalicza się między innymi uwielbiany wokalista zespołu Classic, Robert Klatt.

Wykonawca zapytany przez nas o tegoroczne plany sylwestrowe przyznał, że to jedyny okres, gdzie może sobie pozwolić na wypoczynek.

Dlatego też Robert wylatuje na sylwestra na urlop z rodziną. Przecież nie samą pracą żyje człowiek. Pewnie jesteście ciekawi, gdzie Robert spędzi urlop. Śledźcie nas, bo będziemy informować na bieżąco.

Na pewno nie zabraknie rodzinnej atmosfery, a to najważniejsze. W końcu nieważne gdzie, ważne z kim.

Zobacz również: Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!

A wy jakie macie plany na sylwestra?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalista disco polo postawił na beztroskie wakacje bez liczenia gotówki w portfelu!
  2. Gorące kadry! Magda Narożna odsłoniła swój piękny biust! Gwiazda promienieje!
  3. Żona Sławomira w gorącej odsłonie! Takiej Kajry nie znacie?! Zobaczcie jak wygląda!
  4. MEGA gorąca sesja Emilki z Daj To Głośniej! Zmysłowe zdjęcia gwiazdy disco polo robią wrażenie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej