2021-04-26T08:11:00+02:00 Uwielbiana gwiazda disco polo na detoksie! To były dla niej bardzo trudne dni! https://disco-polo.info/uploads/news/popularna-gwiazda-disco-polo-na-detoksie-to-byly-dla-niej-trudne-dnijpg.jpg

Uwielbiana gwiazda disco polo na detoksie! To były dla niej bardzo trudne dni!

Redakcja , 26 Kwiecień 2021  08:11
Uwielbiana gwiazda disco polo na detoksie! To były dla niej bardzo trudne dni!
Źródło zdjęć: instagram.com/agnieszka_drewnicka/
Reklama

Uwielbiana wokalistka disco polo na detoksie! Gwiazda spędziła czas na modlitwie

Reklama

Piękna wokalistka disco polo wyjawiła fanom pewną szokującą tajemnicę!Agnieszka Drewnicka, wokalistka popularnej grupy Exaited, zdradziła fanom jeden z największych swoich sekretów. Tym szokującym wyznaniem zaskoczyła wszystkich!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!

Zespół Exaited znany jest z przebojów disco polo takich jak:  “Pokochaj mnie jeszcze raz”, “Tylko ciebie”, czy “Nie unikaj”. Przez kilkanaście lat swojego istnienia, zespół zdobył liczne grono fanów, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Agnieszka Drewnicka, przez kilkanaście lat trwania kariery żyła w ciągłym biegu. Większość czasu poświęcała swojej pracy, którą notabene bardzo kochała. Liczne trasy koncertowe, dalekie wyjazdy, rozłąka z rodziną, czy nagrywanie nowych utworów - to było naprawdę wyczerpujące. Okazało się, że piękna Exaited poczuła potrzebę drastycznej zmiany swojego trybu życia. Metoda, która pozwoliła jej się wyciszyć zaskoczy niejednego z Was!

Agnieszka pojechała bowiem do sanktuarium w Świętej Wodzie. Przez miesiąc czasu nasza gwiazda gorliwie modliła się, medytowała i snuła przemyślenia nad sensem życia.  Czas spędzony w tym miejscu wokalistka wykorzystała w stu procentach. Po czterech tygodniach spędzonych w odosobnieniu, poczuła tęsknotę za swoim “starym” życiem. Exaited nie tylko zatęskniła za bliskimi, ale także doszła do wniosku, że “tamto” życie nie było wcale takie złe!

Artystka pełna sił wróciła już do pracy nad nowym materiałem.  Jak widać, czasami każdemu z nas potrzebna jest chwila skupienia i wyciszenia. Możemy się zatem spodziewać, że w najbliższym czasie, kolejnych hitów w wykonaniu pięknej Exaited nie zabraknie!

Zobacz również: Legendarny gwiazdor disco polo przeżył dramat! Jego syn miał groźny wypadek!

Źródło - Na żywo - Nasze Melodie

Reklama
Zobacz teledysk: Exaited - Myślę o Tobie
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdor zespołu Milano wrócił po chwili medialnej ciszy! Informacja, którą zdradził artysta disco polo zszokowała fanów!
  2. Popularny gwiazdor disco polo mile rozczarowany! Artysta spędza czas z synem! FOTO
  3. Piękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W sieci zawrzało!
  4. Stacja TVP osiągnęła rekordowy wynik! Sukces zawdzięcza Marcinowi Millerowi BOYS!
  5. Radosna nowina! Daj to Głośniej celebrują ważną rocznicę. Artyści przyszykowali moc niespodzianek dla fanów!
  6. Kiedy to zleciało?! Wokalista disco polo świętuje urodziny córki! Przyjaciele z branży składają życzenia!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama