Reklama
Polecamy


Reklama

Połączenie góralskich rytmów i nieśmiertelnego disco polo nowym hitem w sieci?! Nogi same rwą się do tańca!

2020-09-02T13:30:00+02:00 Połączenie góralskich rytmów i nieśmiertelnego disco polo nowym hitem w sieci?! Nogi same rwą się do tańca! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/nowy-taneczny-kawalek-zespolu-juhasi-nogi-same-rwa-sie-do-tanca-1598787684.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Artyści z zespołu Juhasi zaprezentowali nietuzinkowe połączenie muzyki góralskiej i disco polo. Efekt robi niesamowite wrażenie

Reklama

Pochodząca z Mszany Dolnej grupa Juhasi udowadnia, że z muzyką zna się nie od dziś. Efekty ich pracy z pewnością porwą do tańca nawet najbardziej opornych tancerzy. Wystarczy tylko wsłuchać się w najnowszy kawałek i dać się ponieść emocjom! A potem już można przetańczyć całą noc…

Zobacz również: Gwiazdor disco polo gościnnie w programie Taniec z Gwiazdami! Artysta zaśpiewa swój wielki hit!

“Zatańczysz ze mną jeszcze” to najnowszy utwór zespołu Juhasi, młodych i zdolnych Artystów pochodzących z malowniczych terenów Beskidu Wyspowego. Nie o górach jednak będzie tu mowa, chociaż w klipie dostrzec możemy piękno otaczającej natury.

Niezaprzeczalnie wybór miejsca do kręcenia teledysku był strzałem w dziesiątkę, lecz połączenie góralskich rytmów i nieśmiertelnego disco polo, to dopiero był słuszny wybór. Jak zareagowali na to fani?

Poszło pięknie Panowie i Panie

Wyśmienity Aranży, Tekst wpada w ucho ! Zatańczę jeszcze raz ! :)

Wow wow i jeszcze raz wow !!!!

Mamy przeczucie, że nie będziemy musieli długo czekać, aby usłyszeć utwór “Zatańczysz ze mną jeszcze”  na imprezach tanecznych. Nie możemy też doczekać się kolejnych kawałków od młodych Artystów, Wy z pewnością także.

Serdecznie zapraszamy do odsłuchu i nie tylko! Pamiętajcie, że parkiet może być Wasz!

Zobacz również: Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!
  2. Gwiazdor disco polo szczery do bólu w kwestii wiary w Boga!
  3. Dawid Narożny wzrusza tysiące Polaków. Artysta z czułością traktuje członków swojej rodziny!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.