Reklama


Reklama

Plany weselne uwielbianej wokalistki disco polo musiały ulec zmianie! Nie będzie hucznej imprezy!

2020-02-14T16:43:00+01:00 Plany weselne uwielbianej wokalistki disco polo musiały ulec zmianie! Nie będzie hucznej imprezy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/jesika-slub-rozczarowanie-brak-tytulu-1581246974.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/jesika.pietak
Reklama


Życie gwiazd

Huczne wesele zostało zaplanowane na jesień! Niestety plany weselne znanej wokalistki disco polo uległy ogromnej zmianie

Reklama

Możemy wiele rzeczy planować, ale życie i tak toczy się własnym torem. I często płata nam figle. Ostatnio przekonała się o tym Jesika Piętak. Śliczna wokalistka już dwa lata temu zaręczyła się z Pawłem.

Zobacz również: Paweł Dudek z nową płytą! Zwycięzca Twoja Twarz brzmi znajomo wzbogacił ją kilkoma muzycznymi kąskami!

Oboje ustalili wtedy, że tradycyjne, huczne wesele wyprawią jesienią 2020 r. – Z powodów rodzinnych musieliśmy zrezygnować z tych planów. Pobierzemy się. Jednak będzie to tylko skromna cywilna ceremonia, na którą zaprosimy najbliższych. Podejmiemy ich obiadem w restauracji – wyznaje gwiazda w rozmowie z „Na żywo”. Oczywiście – w małym gronie – nie oznacza, że bez odpowiedniej oprawy. Narzeczeni od początku roku dopracowują szczegóły swojego święta. – Sala w restauracji zarezerwowana, mamy zaproszenia i obrączki, tort zamówiony – wylicza piosenkarka. Jednak najważniejszego elementu, czyli sukni, ciągle brak…

To będzie niespodzianka

Oglądałam i mierzyłam już różne kreacje, ale żadna nie jest tą, w której chciałabym się zaprezentować w dniu swojego ślubu – mówi wokalistka i dodaje: „Najpewniej coś sama zaprojektuję i skorzystam z pomocy krawcowej”. O fryzurę panny młodej ma zadbać jej przyjaciel, Michał Wadas. – Często radzę się go przed występami i większymi wyjściami, nigdy nie zawiodłam się na jego opinii – podkreśla Piętak. Choć nie jest przesądna, to zaznaczyła, że przyszły mąż zobaczy ją w stroju dopiero w dniu ślubu. – Chcę, by Paweł miał niespodziankę. Tak zawsze było w mojej rodzinie i ten zwyczaj zachowam – podsumowuje.

Zobacz również: Wokalistka disco polo zdradziła informację o pracy w szkole! Wiemy, co robili uczniowie!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  2. Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!
  3. Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.