Reklama


Reklama

Piosenka disco polo po muzycznej modernizacji podbija sieć! Takiego wykonania jeszcze nie było! VIDEO

2020-06-18T09:50:00+02:00 Piosenka disco polo po muzycznej modernizacji podbija sieć! Takiego wykonania jeszcze nie było! VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/nowe-jabole-od-gwiazd-disco-polo-1592239085.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Członkowie zespołu, to wykwalifikowani muzycy, co dzięki tej premierze, jest bardzo widoczne i słyszalne! Zespół kontynuuje kontrowersyjny styl

Reklama

W ostatnim czasie, do świata disco polo, wkradła się nowa, bardzo przyjemna moda. Gwiazdy, chcąc sprawić swoim słuchaczom radość, pokazują się w transmisjach na żywo, wykonując największe hity w różnych aranżacjach i zbierając przy tym rzeszę fanów przed ekranami urządzeń mobilnych.

Zobacz również: Najpiękniejsze nogi w branży disco polo? Ich właścicielka zachwyca miliony Polaków!

Wiele z tych koncertów wciąż możemy podziwiać na internetowych stronach, gdyż gwiazdy z uprzejmości publikują filmy, po ich realizacji, tak by osoby, które z różnych przyczyn, nie dały rady oglądać, mogły w dowolnym dla siebie czasie powrócić do wydarzenia. Grupą, która również skusiła się na podobny format, jest zespół Naspawani!

Jednak w ich przypadku „live”, nie odnosił się do transmisji na żywo, a do stylu w jakim została nagrana najnowsza, opublikowana przez nich produkcja! Chłopaki zebrali w jednym pomieszczeniu wszystkie niezbędne instrumenty, podłączyli kable, wcisnęli „rec” i tak powstało nagranie, a wraz z nim, zupełnie nowy aranż do ich wielkiego hitu pt. „Jabole”! Na filmie usłyszymy piosenkę w bardzo instrumentalnym wydaniu, bez kszty elektronicznych dźwięków, zatem kompletnie inaczej niż w oryginale.

Członkowie zespołu, to wykwalifikowani muzycy, co dzięki tej premierze, jest bardzo widoczne i słyszalne! Zespół kontynuuje kontrowersyjny styl, rodem prosto ze spawalni - szelki i gogle ochronne, to ich znak rozpoznawczy. Słusznie należy zaznaczyć, że ten image mocno przysłużył się do ich niemałego sukcesu!

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście piosenki „Jabole” po muzycznej modernizacji, to zachęcamy do nadrobienia zaległości!

Zobacz również: Wokalistka disco polo nie przejmuje się opinią publiczną! Jej szczere wyznanie chwyta za serce!

Naspawani – Jabole 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!
  2. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!
  3. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.