Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-04-14T13:00:00+02:00 Piękna i wysportowana kobieta na planie teledysku disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/piekna-i-wysportowana-kobieta-na-planie-teledysku-disco-polo-1586636945.jpg
Reklama

Piękna i wysportowana kobieta na planie teledysku disco polo!

Redakcja , 14 Kwiecień 2020  13:00
Piękna i wysportowana kobieta na planie teledysku disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Piosenka ma posiadać fajną fabułę, a przede wszystkim zaskoczyć muzyką, którą stworzył kompozytor Adam Konkol

Reklama

Po kilku dobrych produkcjach czasem warto zrobić sobie przerwę, by schłodzić głowę i uzyskać być może dzięki temu piorunujący efekt. Czy tak będzie w przypadku zespołu Lokus?

Zobacz również: Gwiazdy disco polo - Boys i Extazy w Sprawie dla Reportera. Elżbieta Jaworowicz pomoże rozwiązać trapiący ich problem?

Formacja po kilku miesiącach przerwy postanowiła powrócić do gry o najwyższe trofea disco polo. Zespół miał sporo czasu na zbudowanie odpowiedniej koncepcji i zrealizowanie projektu na wysokim poziomie. Lokus zapowiada premierę najwyższych lotów. Piosenka ma posiadać fajną fabułę, a przede wszystkim zaskoczyć muzyką, którą stworzył kompozytor Adam Konkol

Spodziewamy się naprawdę dużego „wow” po odsłuchaniu. Utwór zatytułowany „Dorotka”, ma być opowieścią o pewnym siebie, przystojnym mężczyźnie, który z dozą śmiałości spróbuje podbić serce tytułowej Dorotki, dziewczyny pięknej i wysportowanej. Chłopak będzie przekonany o swoim powodzeniu, ale o tym jak skończy się ta historia dowiemy się niebawem.

Jedno jest pewne, Monika Zielińska, która odegra tytułową rolę będzie magnesem dla mężczyzn, a Konrad Mucha, który w teledysku wcieli się w rolę maczo przyciągnie do obejrzenia i odsłuchania projektu wiele kobiet.

Słowny zwiastun rokuje bardzo dobrze, zatem z niecierpliwością czekamy na tę hitową premierę.

Zobacz również: Białe szaleństwo Artystki disco polo! Wybrała się w Dolomity, aby nacieszyć się śniegiem?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wdzięk, czar i tona seksapilu! Trzy urocze dziewczyny z Top Girls wystąpiły w znanym programie TVP!
  2. Urocza blondynka zachwyca w disco polo! Nowość rozpali zmysły internautów?!
  3. Zespół disco polo nieźle się wzbogacił. Pokaźna sumka pojawiła się na koncie!
  4. Gwiazdy disco polo - Boys i Extazy w Sprawie dla Reportera. Elżbieta Jaworowicz pomoże rozwiązać trapiący ich problem?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej