Reklama
Polecamy


Reklama

Piękna i wysportowana kobieta na planie teledysku disco polo!

2020-04-14T13:00:00+02:00 Piękna i wysportowana kobieta na planie teledysku disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/piekna-i-wysportowana-kobieta-na-planie-teledysku-disco-polo-1586636945.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Piosenka ma posiadać fajną fabułę, a przede wszystkim zaskoczyć muzyką, którą stworzył kompozytor Adam Konkol

Reklama

Po kilku dobrych produkcjach czasem warto zrobić sobie przerwę, by schłodzić głowę i uzyskać być może dzięki temu piorunujący efekt. Czy tak będzie w przypadku zespołu Lokus?

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO

Formacja po kilku miesiącach przerwy postanowiła powrócić do gry o najwyższe trofea disco polo. Zespół miał sporo czasu na zbudowanie odpowiedniej koncepcji i zrealizowanie projektu na wysokim poziomie. Lokus zapowiada premierę najwyższych lotów. Piosenka ma posiadać fajną fabułę, a przede wszystkim zaskoczyć muzyką, którą stworzył kompozytor Adam Konkol

Spodziewamy się naprawdę dużego „wow” po odsłuchaniu. Utwór zatytułowany „Dorotka”, ma być opowieścią o pewnym siebie, przystojnym mężczyźnie, który z dozą śmiałości spróbuje podbić serce tytułowej Dorotki, dziewczyny pięknej i wysportowanej. Chłopak będzie przekonany o swoim powodzeniu, ale o tym jak skończy się ta historia dowiemy się niebawem.

Jedno jest pewne, Monika Zielińska, która odegra tytułową rolę będzie magnesem dla mężczyzn, a Konrad Mucha, który w teledysku wcieli się w rolę maczo przyciągnie do obejrzenia i odsłuchania projektu wiele kobiet.

Słowny zwiastun rokuje bardzo dobrze, zatem z niecierpliwością czekamy na tę hitową premierę.

Zobacz również: Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny wzrusza tysiące Polaków. Artysta z czułością traktuje członków swojej rodziny!
  2. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  3. Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.