Reklama


Reklama

Patronat medialny


Reklama

Zapraszamy do skorzystania z oferty patronatu medialnego nad wydarzeniami z muzyką disco polo.Reklama

Coraz więcej osób korzysta z Internetu, a co ważniejsze są to ludzie w każdym wieku, bez względu na płeć czy miejsce zamieszkania, dlatego reklama udostępniona w internecie ma współcześnie ogromne znaczenie. Pozwala m.in. dotrzeć do szerszego grona docelowych odbiorców. a co za tym idzie pozwala na osiągnięcie lepszych wyników. Reklama oraz promocja wpływają również na wizerunek firmy, przedsięwzięcia, wydarzenia dlatego chcielibyśmy zaoferować państwu patronat medialny. Proponujemy formę promocji wszelakich imprez muzycznych, koncertów, festiwali jak również wydawnictw muzycznych na stronach naszego portalu www.disco-polo.info  oraz dotarcie do kilkunastotysięcznej liczby naszych użytkowników.

 

Ze swojej strony oferujemy w formie umowy barterowej m.in.:

-umieszczenie informacji o danym wydarzeniu na stronie www.disco-polo.info (x 3)

-umieszczenie informacji o danym wydarzeniu na naszym fanpage facebook.com/discoipolo (x 2)

- umieszczenie plakatu imprezy w dziale koncertowym

-umieszczenie podsumowania w formie artykułu o danym wydarzeniu na stronie oraz fanpage’u

W formie komercyjnej zapewniamy rejestrację imprezy w postaci zdjęć oraz video (warunki ustalane indywidualnie)

W tym m.in.

- Umieszczenie video zapowiedzi zapraszającej na wydarzenie zarówno na naszym kanale YouTube jak również stronie www i na Instagramie

- rejestrację koncertów (Foto & Video)

- wywiady z artystami

- opcjonalnie wywiad z organizatorem koncertu, festiwalu

Z państwa strony oczekujemy:

-umieszczenia naszego logo www.disco-polo.info na wszelakich materiałach drukowanych oraz internetowych promujących imprezę w widocznym miejscu (np. plakaty, afisze, ulotki, bilety, program, zaproszenia itp.) także w reklamie prasowej ( w przypadku gdy taka powstanie)

-informacji słownej o patronacie w zapowiedzi np. na scenie (w trakcie imprezy)

-zamieszczenia informacji o patronacie medialnym www.disco-polo.info w radiowym i telewizyjnym spocie reklamowym (w przypadku gdy taki jest emitowany)

-zapewnienia akredytacji ze wstępem na backstage z możliwością rejestracji imprezy

Patronat medialny jest usługą darmową (barterową). Usługą komercyjną (płatną) jest relacja foto oraz video z wydarzenia.

Dla organizatorów eventów udostępniamy również dodatkowe miejsce reklamowe na stronie www oraz fanpage’u z atrakcyjnymi rabatami.

Skontaktujesz się z nami pisząc bezpośrednio na nasz adres e-mail:

discopoloinfo@gmail.com

 

Logotyp do pobrania:

 

discopoloinfoznapisemczar

 

Pobierz duży rozmiar.Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.