2023-07-03T06:30:00+02:00 Ostra wpadka! Joanna Narożna pokazał bieliznę i tyłek! Zobaczcie filmik! Joanna Narożna, żona Dawida Narożnego, nieoczekiwanie pokazała więcej niż planowała podczas tańca w mediach społecznościowych. Jak para zareagowała na tę sytuację? Spr https://disco-polo.info/uploads/news/ostra-wpadka-joanna-narozna-pokazal-bielizne-i-tylek-zobaczcie-filmikjpg.jpg Disco-Polo.info

Ostra wpadka! Joanna Narożna pokazał bieliznę i tyłek! Zobaczcie filmik!


Joanna Narożna, żona Dawida Narożnego, nieoczekiwanie pokazała więcej niż planowała podczas tańca w mediach społecznościowych. Jak para zareagowała na tę sytuację? Sprawdź!

Autor: Adam Begier, 03 Lipiec 2023  06:30
Źródło zdjęć: facebook - Joanna Narożna
Ostra wpadka! Joanna Narożna pokazał bieliznę i tyłek! Zobaczcie filmik!
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!
 2. Classic na Festiwalu w Ostródzie – Nostalgiczna podróż do 2009 roku. Takich koncertów już nie ma?!| VIDEO
 3. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!

Joanna Narożna, żona popularnego artysty Dawida Narożnego, od pewnego czasu przyciąga uwagę mediów społecznościowych swoją aktywnością. Ostatnio Joanna opublikowała nagranie, na którym prezentuje swój taniec w eleganckiej czarnej sukience do najnowszego singla swojego męża, zatytułowanego "Tylko ja i Ty". Jednakże występ Joanny nie obył się bez przykrego incydentu.

W trakcie pewnego obrotu podczas tańca, sukienka Joanny podniosła się na tyle wysoko, że przypadkiem odsłoniła bieliznę oraz jej tyłek. Zdarzenie to szybko stało się obiektem zainteresowania w sieci, wywołując zarówno komentarze pełne politowania, jak i żartobliwe uwagi.

Joanna i Dawid Narożni, zachowując dystans do sytuacji, postanowili żartobliwie podchodzić do całego incydentu. W odpowiedzi na głośne spekulacje w sieci, para postanowiła zadać pytanie, czy Joasia powinna otrzymać zakaz noszenia tak krótkich sukienek. W ten sposób przekazali, że nie zamierzają dawać temu wydarzeniu większego znaczenia i potrafią śmiać się z samych siebie.

Reakcje internautów były różnorodne. Wielu z nich wyraziło zrozumienie dla Joanny, podkreślając, że wszyscy popełniamy błędy i to nie powinno być przedmiotem publicznej krytyki. Inni jednak skrytykowali Joannę za wybór takiej sukienki na publiczne wystąpienie, twierdząc, że powinna była bardziej zadbać o odpowiednią długość kreacji.

Ważne jest, aby pamiętać, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i zdarzają nam się pomyłki. Wielu z nas uczy się na własnych doświadczeniach i staramy się unikać podobnych sytuacji w przyszłości. Joanna Narożna i Dawid Narożny udowodnili, że potrafią odnaleźć się w trudnych momentach i mają dystans do samych siebie, co jest godne podziwu.

Wniosek jaki można wyciągnąć z całego tego incydentu jest taki, że każdy powinien być świadomy konsekwencji swoich działań w mediach społecznościowych. Niezależnie od tego, czy jesteśmy zwykłymi użytkownikami czy sławnymi osobami, nasze działania mają wpływ na nasz wizerunek oraz to, jak zostaniemy odebrani przez innych.

Warto docenić jej talent i zaangażowanie artystyczne, zamiast skupiać się na jednym niefortunnym zdarzeniu. Trzymamy kciuki za to, aby Joanna i Dawid kontynuowali swoją pasję artystyczną i dalej cieszyli nas nowymi utworami i wyjątkowymi występami.

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Iness przebija legendy disco polo! To najpopularniejsza kobieta w branży?
 2. Zaskakująca nowość Capitan Folk! Skrzypce w Disco Polo? Sprawdź, jak brzmi "Miłość Wymarzona"
 3. Ta premiera podbije muzyczny rynek?! Zaskakujący powrót formacji NieOkiemZnani "Szukam takiej dziewczyny"
 4. Tak brzmi na żywo legendarna grupa disco polo After Party! Nie daj życiu się” na żywo! Ten utwór kocha cała Polska?!
 5. Rozłam w zespole disco polo! Poszło o wizje i poglądy. Co dalej z grupą i prawami autorskimi?! Mamy komentarz gwiazd!
 6. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!
 7. Wiosenna gorączka disco polo w Scorpio! Skolim i Rezonans rozgrzeją Wnory Wiechy już 20 i 27 kwietnia!
 8. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie