Reklama
Polecamy


Reklama

OK - Ogólnopolski strajk artystów! Gwiazdy disco polo wspierają akcję!

2020-06-15T11:07:00+02:00 OK - Ogólnopolski strajk artystów! Gwiazdy disco polo wspierają akcję! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/ok-ogolnopolski-strajk-artystow-gwiazdy-disco-polo-wspieraja-akcje-1591803824.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Idole dają wyraz swojego niezadowolenia i pragną opinią publiczną wywrzeć wpływ na decyzję rządu,licząc na szybki powrót wydarzeń kulturalnych

Reklama

Branża disco polo, przez ostatnie tygodnie dotkliwie odczuła brak możliwości występów publicznych. Obostrzenia są sukcesywnie zdejmowane, jednak cały czas omijają całą społeczność artystyczną.

Zobacz również: Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!

W sieci od tygodni można zauważyć rosnące wśród sław rozgoryczenie tą wyjątkową sytuacją. Gwiazdy i ludzie ściśle związani z rozrywką, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce! W internecie utworzył się ogólnopolski strajk zrzeszający twórców i wszystkie osoby związane z wydarzeniami artystycznymi. OK! Otwieramy koncerty! - to hasło przewodnie akcji!

Idole dają wyraz swojego niezadowolenia i pragną opinią publiczną wywrzeć wpływ na decyzję rządu, licząc na szybki powrót wydarzeń kulturalnych.

Do strajku dołączają również firmy z zapleczem technicznym, organizatorzy, realizatorzy światła, dźwięku, multimediów, pracownicy techniczni, choreografowie, kierowcy, menadżerowie i wiele innych powiązanych branż.

Na facebookowych kontach gwiazd disco polo, pojawiają się udostępnienia akcji, a cały manifest przybiera na sile! Przypomnijmy, że od marca wszystkie osoby związane z rozrywką straciły możliwość zarabiania na życie.

Niedziwne więc, że solidarnie walczą o powrót do normalności.

A Wy co o tym myślicie, popieracie protest OK! - Otwieramy koncerty?

Zobacz również: Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!
  2. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  3. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.