2020-06-15T11:07:00+02:00 OK - Ogólnopolski strajk artystów! Gwiazdy disco polo wspierają akcję! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/ok-ogolnopolski-strajk-artystow-gwiazdy-disco-polo-wspieraja-akcje-1591803824.png

OK - Ogólnopolski strajk artystów! Gwiazdy disco polo wspierają akcję!

Redakcja , 15 Czerwiec 2020  11:07
OK - Ogólnopolski strajk artystów! Gwiazdy disco polo wspierają akcję!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Idole dają wyraz swojego niezadowolenia i pragną opinią publiczną wywrzeć wpływ na decyzję rządu,licząc na szybki powrót wydarzeń kulturalnych


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Branża disco polo, przez ostatnie tygodnie dotkliwie odczuła brak możliwości występów publicznych. Obostrzenia są sukcesywnie zdejmowane, jednak cały czas omijają całą społeczność artystyczną.

Zobacz również: Mega gorąca wokalistka disco polo kusi w skąpym bikini! Gorący widok rozpala internet! Fani już komentują!

W sieci od tygodni można zauważyć rosnące wśród sław rozgoryczenie tą wyjątkową sytuacją. Gwiazdy i ludzie ściśle związani z rozrywką, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce! W internecie utworzył się ogólnopolski strajk zrzeszający twórców i wszystkie osoby związane z wydarzeniami artystycznymi. OK! Otwieramy koncerty! - to hasło przewodnie akcji!

Idole dają wyraz swojego niezadowolenia i pragną opinią publiczną wywrzeć wpływ na decyzję rządu, licząc na szybki powrót wydarzeń kulturalnych.

Do strajku dołączają również firmy z zapleczem technicznym, organizatorzy, realizatorzy światła, dźwięku, multimediów, pracownicy techniczni, choreografowie, kierowcy, menadżerowie i wiele innych powiązanych branż.

Na facebookowych kontach gwiazd disco polo, pojawiają się udostępnienia akcji, a cały manifest przybiera na sile! Przypomnijmy, że od marca wszystkie osoby związane z rozrywką straciły możliwość zarabiania na życie.

Niedziwne więc, że solidarnie walczą o powrót do normalności.

A Wy co o tym myślicie, popieracie protest OK! - Otwieramy koncerty?

Zobacz również: Seksowna gwiazda zespołu disco polo Szpilki przyłapana na sali tanecznej! Artystka zachwyca idealnym ciałem!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!
  2. Gorące FOTO! Piękna artystka disco polo kusi ciałem w skąpym stroju! Wygląda jak bogini?!
  3. Popularna wokalistka disco polo podniosła swoje kwalifikacje! Artystka została uznanym trenerem!
  4. Rewelacyjna premiera zespołu disco polo Topky! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz zdeklasują tym konkurencję?!
  5. Nastrojowa świąteczna nowość od Luka Rosi & Lili podbija rynek disco polo! Utwór 'Serce w prezencie' robi furorę w sieci!
  6. Znana wokalistka disco polo cała w czerwieni! Monika Chwajoł wygląda jak księżniczka z popularnej bajki?!
  7. Cudowna Magdalena Narożna kusi w błyszczącej sukni. Fani oniemieli z wrażenia, wokalistka Piękni i Młodzi wygląda jak gwiazda zza Oceanu!
  8. Znana wokalistka disco polo na zagranicznych wakacjach! Gorące kadry rozpalają internet!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami