Reklama


Reklama

O krok od mega wpadki! Prześliczna gwiazda disco polo pokazała odrobinę za dużo?!

2020-10-19T20:22:00+02:00 O krok od mega wpadki! Prześliczna gwiazda disco polo pokazała odrobinę za dużo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/o-krok-od-mega-wpadki-gwiazda-disco-polo-pokazala-odrobine-za-duzo-1603129123.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/agnesmile_9/
Reklama


Życie gwiazd

Jej nieziemska uroda, to zjawisko, o którym mówi cała branża. Niekwestionowaną zaletą, sympatycznej artystki disco polo, są jej długie i zgrabne nogi

Reklama

Roztańczony świat disco polo hojnie obdarowuje fanów przyjemnościami. Jedną z nich, są oczywiście muzyczne publikacje, które bez reszty zaskarbiły serca wiernych słuchaczy.

Zobacz również: Artysta disco polo wbił w ziemię słuchaczy! Posłuchajcie jak śpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego!

Jednak nie tylko muzyka jest ogromną zaletą tanecznego gatunku. Branża disco, cieszy się niezliczoną wartością wizualną. Na jej stan, wielki wpływ mają oczywiście atrakcyjne panie, które swoją aparycją, dodają mnóstwo plusów całemu nurtowi i poszczególnym produkcjom.

Przepiękną „ozdobą” wielu klipów oraz koncertowych wydarzeń, jest Agnieszka Chrzanowska - śliczna i piekielnie utalentowana tancerka i modelka. Jej nieziemska uroda, to zjawisko, o którym mówi cała branża. Niekwestionowaną zaletą, sympatycznej Agnieszki, są jej długie i zgrabne nogi. I to właśnie one odgrywają główną rolę w najnowszej publikacji gwiazdy.

Aga wzięła udział w bardzo sensualnej, plenerowej sesji. Kontrolę nad strojem, przejął jednak wiatr i niemalże odsłonił sedno kobiecości artystki. Kadr jest bardzo odważny, zmysłowy i już bardzo popularny w sieci.

Choć do wpadki było blisko, to udało nam się jedynie przekonać, że nogi Agnieszki, nigdy się nie kończą.

Koniecznie zobaczcie tę fotografię i dajcie znać, jak Wam się podoba!

Zobacz również: Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularność najnowszego utworu Zenona Martyniuka rośnie z prędkością światła! Nowy hit grupy Akcent to strzał w dziesiątkę?!
  2. Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.
  3. Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.