2023-08-14T15:15:00+02:00 Lubicie nowości?! Nowe gwiazdy w branży disco polo! Ta premiera zbiera pierwsze komentarze "Wpada w uch Nie jest łatwo wkroczyć w ten jakże niezwykle trudny świat! Czy tym gwiazdom to się udało?! https://disco-polo.info/uploads/news/nowy-zespol-podbije-branze-disco-polo-zobacz-debiutancki-utwor-od-grupy-tomasjpg.jpg

Lubicie nowości?! Nowe gwiazdy w branży disco polo! Ta premiera zbiera pierwsze komentarze "Wpada w ucho, dobra robota"

Autor: Adam Begier , 14 Sierpień 2023  15:15
Lubicie nowości?! Nowe gwiazdy w branży disco polo! Ta premiera zbiera pierwsze komentarze
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nie jest łatwo wkroczyć w ten jakże niezwykle trudny świat! Czy tym gwiazdom to się udało?!Reklama

  Reklama

  Rynek disco polo został zasilony o nową gwiazdę – formację Tomas. Produkcja cieszy się zainteresowaniem.

  Nie od dzisiaj wiadomo, że branża muzyczna co rusz powiększa się o nowe zespoły czy wokalistów. Każda osoba, w której muzyka gra pierwsze skrzypce chce spróbować swoich sił i zmierzyć się z trudnościami, aby na własnej skórze przekonać się czy wspominana branża jest naprawdę ciężka. Jak sobie poradził Tomas – nowy zespół, którego pierwszy utwór kilka dni temu trafił do sieci? Przekonajcie się sami.

  KTO KRYJE SIĘ ZA PROJEKTEM TOMAS?

  Zespół Tomas pochodzi z Lubrańca (woj. kujawsko-pomorskie) k./Włocławka. To nowa grupa muzyczna, w której skład wchodzą utalentowani wokaliści Dawid Drążkowski oraz Tomasz Pińkowski. Fani mogą kojarzyć Tomasza z TikToka, ponieważ to właśnie tam pojawiły się krótkie materiały video do wielu piosenek. Filmy cieszą się oglądalnością a sam profil śledzi blisko 8300 użytkowników.

  O CZYM OPOWIADA „CÓŻ POZOSTAŁO”?

  Kilka dni temu do sieci trafił debiutancki utwór zespołu. Nowość, którą formacja Tomas przygotowała nosi tytuł „Cóż pozostało” jest opowieścią o pewnej parze, której historia napisała niezbyt ciekawy scenariusz. Historia zaczyna się niewinnie – pewna wróżka wróży miłość z kart, po czym bohater utworu pełen nadziei, że będzie to bardzo udany związek dostaje cios poniżej pasa. Okazuje się, że wybrankę jego serca ktoś – jak żali się sam podmiot liryczny – wyrywa z jego rąk. Bohaterowi pozostają już tylko wspomnienia i w sercu żal.

  UDANY DEBIUT w DISCO POLO

  Nowość pt. „Cóż pozostało” ukazała się w pierwszym tygodniu sierpnia. To niezwykle klimatyczna, energiczna, taneczna propozycja, której brzmienie wpada w ucho od pierwszych chwil. Ciekawie poprowadzona historia, której fabuła sprawia, że jak na szpilkach wyczekuje się jak dalej potoczy się opowieść, zwłaszcza kiedy słyszy się w wersie, iż czas leczy rany. 

  Ta pełna energii i dynamiczności premiera sprawdzi się na każdego rodzaju imprezach, począwszy od zwykłych domówek a skończywszy na weselach. Grupa Tomas zadbała o najmniejsze detale będące motywem na dobry start.

  WRAŻENIA FANÓW

  Trzeba przyznać, że nie jest łatwo wkroczyć w ten jakże niezwykle trudny świat. Grupie Tomas udało się to zrobić bez mrugnięcia okiem, co potwierdzą komentarze wystawione przez fanów. Dla słuchaczy i miłośników muzyki tanecznej propozycja „Cóż pozostało” to solidny oraz mocny start w branży muzycznej. I nie sposób się z tym nie zgodzić, ponieważ opinie, które znajdziemy pod oficjalnym wideoklipem idealnie to odzwierciedlają:

  - Petarda;

  - Wpada w ucho, dobra robota;

  - Świetne! Brawo dla Was!;

  - Gratulacje Tomku. Super hit!;

  - Jest moc.

  Warto przy okazji nadmienić, że teledysk do utworu jest pełen wdzięku, emocji oraz radości, a całość idealnie współgra z historią opisaną w tekście piosenki. Zarówno sama piosenka jak i stworzony do niej obrazek to klasa sama w sobie, w której to profesjonalizm gra jedną z głównych ról. Podsumowując, „Cóż pozostało” to piekielnie udany debiut, a produkcja to kolejne w branży disco polo dzieło z gatunku bellisimo.

  W imieniu redakcji disco-polo.info zapraszamy do wysłuchania tej wybornej propozycji.

  Reklama

  TOMAS - Cóż pozostało

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera disco polo: Kayla - Odejdę!
  2. Top Girls zachwycają nowym hitem „Moje Serce Należy do Ciebie” | PREMIERA
  3. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  4. Lawina komentarzy! Uwielbiana formacja disco polo Massive zgarnęła właśnie fortunę. Wygryzą TOPowe gwiazdy?!
  5. Posłuchajcie przedpremiery: Bartii - Winna!
  6. Romantyczne chwile na spacerze: Power Boy z partnerką Anitą w Warszawie!
  7. Masters i Skalar US wyróżnieni! Wielka nagrodę za singiel pt. 'A My Jeszcze Mamy Czas'
  8. Mega premiera 'Przez twe oczy zielone" w nowej odsłonie! Wersja na 2024 roku robi wrażenie. Posłuchajcie hitu Zenona Martyniuka!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie