2015-10-21T15:09:00+02:00 Nowość: Tex – Grajek [LoveG Extended Remix] „Grajek” jako pierwsza kompozycja Marcina Pastuszaka został napisany, nie jak wszystkie poprzednie kawałki Tex, przy klawiszu, a przy gitarze. „Zamiar był zupełnie inny https://disco-polo.info/uploads/news/2015/10/tex.png

Nowość: Tex – Grajek [LoveG Extended Remix]

Autor: Adam Begier , 21 Październik 2015  15:09
Nowość: Tex – Grajek [LoveG Extended Remix]
Źródło zdjęć:

„Grajek” jako pierwsza kompozycja Marcina Pastuszaka został napisany, nie jak wszystkie poprzednie kawałki Tex, przy klawiszu, a przy gitarze. „Zamiar był zupełnie inny, utwór też miał być w „normalnym” disco-polowym klimacie, ale pisząc coś inneg...Reklama

„Grajek” jako pierwsza kompozycja Marcina Pastuszaka został napisany, nie jak wszystkie poprzednie kawałki Tex, przy klawiszu, a przy gitarze. „Zamiar był zupełnie inny, utwór też miał być w „normalnym” disco-polowym klimacie, ale pisząc coś innego w przerwach między właściwą kompozycją samo wyszło zupełnie coś innego, szybko zapisałem to co co zaśpiewałem, nagrałem na telefon, i rozesłałem do chłopaków z zespołu” – zdradził nam Marcin.

 

Utwór utwór grupy Tex doczekał się bardzo ciekawego remixu. Za nową wersję „Grajka” odpowiada LoveG . Posłuchajcie na łamach naszego serwisu nowej wersji utworu Tex. Gorąco polecamy.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Zobacz, jak Skolim rozkręca weselną imprezę – Występ, który wszyscy będą pamiętać
  2. Nowa gwiazda disco polo: Suesto i jego gorąca premiera „Pamiętaj skarbie”
  3. Niezapomniane show w Szczyrku! Kordian i jego koncert w środku zimy! Zobacz, co się wydarzyło
  4. Nie poszła w ślady matki?! Córka Teresy Werner wybrała własną drogę i spełnia marzenia! Trudno uwierzyć, czym się zajmuje!
  5. Prawdziwa twarz Marcina Millera Boys! Materiał w sieci! Gwiazdor disco polo wzruszył w Środowiskowym Domu Samopomocy w Grajewie!
  6. "Złoty Krążek" - gorąca premiera od zespołu Massive! To przebój wszystkich polskich wesel?
  7. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych zaśpiewał "Niewiarę" na 18-stce | VIDEO
  8. "Miła moja" – Wielki hity disco polo w wykonaniu Top One! Polo Tv przypomina wielki hit!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie