2019-10-24T10:00:00+02:00 Niezaprzeczalnie w świecie disco polo jest to czas uwielbianego prezentera telewizyjnego. https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/niezaprzeczalnie-w-swiecie-disco-polo-jest-to-czas-uwielbianego-prezentera-telewizyjnego-1571256731.jpg

Niezaprzeczalnie w świecie disco polo jest to czas uwielbianego prezentera telewizyjnego.

Redakcja , 24 Październik 2019  10:00
Niezaprzeczalnie w świecie disco polo jest to czas uwielbianego prezentera telewizyjnego.
Źródło zdjęć: materiały prasowe

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Trzeba działać i iść w stronę wyznaczonego celu

Reklama

W życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Przekonaliśmy się o tym już sporo razy. Aczkolwiek niestety w każdej dziedzinie znajdzie się osoba, która teoretycznie będzie nas wspierać, a w praktyce będzie starać się nas zniechęcić, podcinając skrzydła.

Zobacz również: To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!

Maciej Smoliński w świecie disco polo dał się wszystkim fanom muzyki tanecznej poznać pd strony szalonego prezentera telewizyjnego. Jednakże jego największym marzeniem było dawanie radości innym ludziom i tworzenie muzyki.

Swoje pierwsze kroki w roli wokalisty stawia u boku pięknej artystki z zespołu Exaited, Agnieszki Drwnickiej. Nie trzeba było czekać na pierwsze single Macieja.

Ponadto wokalista w ostatnim czasie poinformował swoich fanów ogromnym wyróżnieniem na tle innych wykonawców i napisał:

- To już pewne‼️???????? W listopadzie ruszam w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie  15.11 Toronto  16.11 Nowy Jork  17.11 Floryda  23.11 Chicago 24.11 New Britain. Can’t wait Podczas trasy świętujemy 30 lecie zespołu Akcent. Wystąpię u boku Mig, Milano, Top Girls i zaśpiewam wszystkie piosenki z mojego koncertu „Miłość to gra Tour” Festiwal Disco Polo w USA Bilety do kupienia na https://biletuj.com

Maciej jest idealnym przykładem na to, że jeśli w życiu czegoś się bardzo chce, to nie ma możliwości, aby to nie wyszło. Z każdej strony ludzie podcinają skrzydła i czekają na niepowodzenie, ale nie wolno się nigdy poddawać.

Zobacz również: Playboys i Miły Pan pokazali wspólny teledysk 'Ideały' ! Fani disco polo nie mają wątpliwości! To będzie hit tego lata!

Trzeba działać i iść w stronę wyznaczonego celu, bo tylko ciężka praca, wiara i zaangażowanie mogą przynieść zadowalające rezultaty.

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. HOT! Wokalistka disco polo grupy Energy Girls zachwyca swoją figurą! To najlepsze ciało w branży muzyki tanecznej?
  2. Wokalistka disco polo pokazała się w skąpym bikini odsłaniając ponętne ciało! Gorące zdjęcia królowej disco polo podbijają sieć!
  3. Ważne oświadczenie organizatorów Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Czy w tym roku fani będą mogli pobawić się przy ulubionych przebojach disco polo?!
  4. Śliczna wokalistka disco polo pokazała cudownie zgrabne nogi! Gwiazda, wystąpiła w filmie!
  5. Zostało tylko 10 dni aby zgłosić się do konkursu z okazji 10-lecia Polo TV.
  6. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła w sieci biust! Fani zachwyceni 'Pięknie wyglądasz, Cudowny słodziak'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami