Reklama


Reklama

Niezaprzeczalnie w świecie disco polo jest to czas uwielbianego prezentera telewizyjnego.

2019-10-24T10:00:00+02:00 Niezaprzeczalnie w świecie disco polo jest to czas uwielbianego prezentera telewizyjnego. https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/niezaprzeczalnie-w-swiecie-disco-polo-jest-to-czas-uwielbianego-prezentera-telewizyjnego-1571256731.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Trzeba działać i iść w stronę wyznaczonego celu

Reklama

W życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Przekonaliśmy się o tym już sporo razy. Aczkolwiek niestety w każdej dziedzinie znajdzie się osoba, która teoretycznie będzie nas wspierać, a w praktyce będzie starać się nas zniechęcić, podcinając skrzydła.

Zobacz również: Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!

Maciej Smoliński w świecie disco polo dał się wszystkim fanom muzyki tanecznej poznać pd strony szalonego prezentera telewizyjnego. Jednakże jego największym marzeniem było dawanie radości innym ludziom i tworzenie muzyki.

Swoje pierwsze kroki w roli wokalisty stawia u boku pięknej artystki z zespołu Exaited, Agnieszki Drwnickiej. Nie trzeba było czekać na pierwsze single Macieja.

Ponadto wokalista w ostatnim czasie poinformował swoich fanów ogromnym wyróżnieniem na tle innych wykonawców i napisał:

- To już pewne‼️???????? W listopadzie ruszam w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie  15.11 Toronto  16.11 Nowy Jork  17.11 Floryda  23.11 Chicago 24.11 New Britain. Can’t wait Podczas trasy świętujemy 30 lecie zespołu Akcent. Wystąpię u boku Mig, Milano, Top Girls i zaśpiewam wszystkie piosenki z mojego koncertu „Miłość to gra Tour” Festiwal Disco Polo w USA Bilety do kupienia na https://biletuj.com

Maciej jest idealnym przykładem na to, że jeśli w życiu czegoś się bardzo chce, to nie ma możliwości, aby to nie wyszło. Z każdej strony ludzie podcinają skrzydła i czekają na niepowodzenie, ale nie wolno się nigdy poddawać.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!

Trzeba działać i iść w stronę wyznaczonego celu, bo tylko ciężka praca, wiara i zaangażowanie mogą przynieść zadowalające rezultaty.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo o przemijaniu! Gwiazda czuje się staro?!
  2. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!
  3. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.