Reklama


Reklama

Niegrzeczne dziewczyny w piosence disco polo! To trzeba zobaczyć!

2020-04-07T15:30:00+02:00 Niegrzeczne dziewczyny w piosence disco polo! To trzeba zobaczyć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/niegrzeczne-dziewczyny-w-piosence-disco-polo-to-trzeba-zobaczyc-1585946870.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Przemyślana fabuła okraszona jest równie przemyślanym teledyskiem, ze świetnym montażem. Ogromną zaletą tej produkcji są piękne kobiety

Reklama

Godna uwagi premiera disco polo pojawiła się w sieci. Zespół Skyy wprowadził na rynek disco rewelacyjną propozycję! Czy podbije serca fanów muzyki tanecznej? „Dziewczyny dzisiaj są inne”, to najnowsza produkcja z rąk formacji Skyy.

Zobacz również: Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!

Zespół nie jest „świeżakiem” w świecie kreowania tanecznych przebojów. Ma na swoim koncie piosenkę pt. „Wakacji czas”, która choć nie jest „youtubową” milionerką, to zebrała dobre opinie i pokazała potencjał twórcy.

W najnowszej produkcji ujmująca jest świetna muzyka, a przede wszystkim genialny, życiowy tekst. Przemyślana fabuła okraszona jest równie przemyślanym teledyskiem, ze świetnym montażem. Ogromną zaletą tej produkcji są piękne kobiety, które idealnie odegrały swoje role kusząc widza spojrzeniami i zalotnym uśmiechem.

Michał Marzec, lider formacji i główny twórca piosenki wykonał kawał naprawdę dobrej roboty. Fani zespołu, w komentarzach wyrażają swoją aprobatę dla takiej twórczości ich ulubieńców!

My również się pod tym podpisujemy i czekamy na kolejne numery!

Zobacz również: Wokalista disco polo nagrał klip mimo pandemii! Zdjęcia powstały w Toruniu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne wokalistki disco polo Top Girls pojawią się w duecie! Gwiazdy zdradziły tajemnicę!
  2. Korek od szampana się nie zamyka! Popularny zespół disco polo Top Girls odnotowuje wielki sukces.
  3. Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.