2021-10-25T11:00:00+02:00 Nie żyje Krzysztof Kiersznowski uwielbiany aktor z popularnego teledysku disco polo Classic! Jego role znała https://disco-polo.info/uploads/news/nie-zyje-uwielbiany-aktor-z-popularnego-teledysku-disco-polo-jego-role-znala-cala-polskajpg.jpg

Nie żyje Krzysztof Kiersznowski uwielbiany aktor z popularnego teledysku disco polo Classic! Jego role znała cala Polska!

Redakcja , 25 Październik 2021  11:00
Nie żyje Krzysztof Kiersznowski uwielbiany aktor z popularnego teledysku disco polo Classic! Jego role znała cala Polska!
Źródło zdjęć: instagram.com/classic_zespol

Aktor zagrał w jednej z najpopularniejszych produkcji legendarnej grupy disco polo Classic! Informacja o Jego śmierci wstrząsnęła branżą!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Zmarł uwielbiany aktor, który miał również swoją rolę w teledysku disco polo! Miliony jego fanów pogrążeni są w żałobie!

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo zaskoczyła odważną sesją zdjęciową! Artystka swoim ciałem rozpaliła zmysły!

Artyści disco polo często do swoich teledysków zapraszają gości specjalnych. Znane nazwiska nie tylko wzbogacają produkcję, ale także powodują, że jej popularność rośnie w szybkim tempie. Niestety media obiegła niezwykle smutna wiadomość o śmierci jednego z aktorów, który był gwiazdą popularnego teledysku zespołu Classic. To niepowetowana strata dla całej branży!

Reklama

Grupa Classic w 2013 roku nagrała teledysk to piosenki “To nie przyjaźń tylko miłość”. Przebojowa piosenka błyskawicznie stała się wielkim hitem, a teledysk do którego powstał utwór zanotował w sieci już ponad 47 milionów wyświetleń. Duża w tym zasługa znanego aktora Krzysztofa Kiersznowskiego, którego gwiazdorzy disco polo zaprosili do udziału w produkcji.

Dotarła do nas niezwykle smutna informacja o śmierci utalentowanego gwiazdora polskiego kina. Krzysztof Kiersznowski szerokiej publiczności dał się poznać dzięki kultowym rolom w filmach „Vabank” i „Vabank II”, a także w komedii gangsterskiej „Kiler” i „Kiler-ów 2-óch”. Zagrał też w „Superprodukcji”, ” Ile waży koń trojański?”, „Cześć Tereska” czy „Ballada o Piotrowskim”. Nie obce były mu także seriale, w których często grywał epizodyczne role.

Fani disco polo do dzisiaj zachwycają się jego brawurową grą aktorską w teledysku zespołu Classic “To nie przyjaźń tylko miłość”. 

Reklama

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informacje o śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego… brak słów.. bezradność.. żal.. Niedowierzanie.. Na zawsze w naszych sercach! R.I.P.”, napisał zespół disco polo Classic

Krzysztof Kiersznowski zmarł mając zaledwie 70 lat. Artysta pogrążył w żałobie miliony fanów, którzy bez jego specyficznego poczucia humoru nie wyobrażają sobie polskiego kina. Na szczęście gwiazdor pozostawił po sobie spory dorobek artystyczny, który jeszcze przez długie lata będzie wszystkim przypominał o jego niezwykłym talencie!

Zobacz również: Uwagę zwraca jej zjawiskowy tatuaż! Zjawiskowa artystka disco polo odważnie pokazała swoje zgrabne ciało!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Classic - To nie przyjaźń tylko miłość
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo kusi zgrabnym ciałem! Wiele konkurentek może jej pozazdrościć?!
  2. Radosna nowina! Uwielbiana artystka z branży disco polo w ciąży! Olga Nitkowska-Brejnak pokazała zaokrąglony brzuszek!
  3. Ponętne zdjęcia cudownej wokalistki disco polo! Drobny szczegół zmienił jej wizerunek. Jak teraz wygląda gwiazda?!
  4. Śliczna córka Sławomira Świerzyńskiego podbija rynek disco polo. Nikola Dutkiewicz zachwyca urodą i pięknym głosem.
  5. Teresa Werner uwodzi, eksponując ponętny biust w prześlicznej sukience! Fani zachwyceni 'Bogini piękna i talentu wow'!
  6. Czy znasz te piosenki disco polo?! To największe przeboje Marcina Millera i grupy Boys!
  7. Romantyczna nowość zespołu Motif podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  8. Do sieci trafiła niezwykła składanka hitów disco polo! To największe przeboje uwielbianego zespołu Non Stop!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami