Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-28T19:15:00+01:00 Znany przebój zespołu Boys w wykonaniu grupy Classic! Marcin Miller zapamięta tę chwilę na długo! https://disco-polo.info/uploads/news/znany-przeboj-zespolu-boys-w-wykonaniu-innych-artystow-marcin-miller-zapamieta-te-chwile-na-dlugojpg.jpg

Znany przebój zespołu Boys w wykonaniu grupy Classic! Marcin Miller zapamięta tę chwilę na długo!

Redakcja , 28 Grudzień 2020  19:15
Reklama
Znany przebój zespołu Boys w wykonaniu grupy Classic! Marcin Miller zapamięta tę chwilę na długo!
Źródło zdjęć: instagram.com/classic_zespol/

To był wyjątkowy koncert! Wielki przebój grupy Boys wykonano w innej aranżacji!

Reklama

Chociaż pandemia nie odpuszcza i póki co o koncertach w plenerze możemy sobie tylko pomarzyć, to Artyści disco polo znaleźli na to świetny sposób! Idealnym przykładem jest tutaj zespół Boys, który w tym roku obchodził piękny jubileusz swojej twórczości w branży muzyki tanecznej. Z tej okazji wyemitowano koncert z największymi przebojami grupy, który lider formacji na pewno zapamięta na długo!

Zobacz również: Przebój disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Mistrzowie ponownie pokazali prawdziwą klasę!

Zespół Boys zachwyca i bawi swoich fanów już 30 lat! To przepiękna liczba, która świadczy o tym, że pomimo upływu tak wielu lat, Artyści wciąż są świetni w tym co robią i nie ma tu mowy choćby o najmniejszym „wypaleniu zawodowym”! Z okazji Jubileuszu odbył się koncert, podczas którego inni Artyści disco polo związani z zespołem Boys wykonali ich największe przeboje! Wydarzenie było niezwykle widowiskowe i okraszone świetną zabawą!

Na koncercie nie mogło zabraknąć zespołu Classic, który także można uznać za jedną z legend muzyki disco polo. Grupa wykonała doskonale znany wszystkim fanom utwór „Chłop z Mazur”. Aranżacja formacji Classic różniła się od tej oryginalnej, ale śmiało można powiedzieć, że była równie doskonała!  Gdyby koncert mógł odbyć się w plenerze z pełnym udziałem publiczności, to z pewnością słyszałoby go co najmniej pół Polski!

Która wersja utworu Wam bardziej przypadła do gustu? Dla nas obie są fantastyczne i nie możemy się zdecydować, którą wolimy bardziej!

Zobacz również: Mega Imprezowa premiera już w sieci! Pudzianowski z genialnym nowym przebojem!

Reklama
Zobacz teledysk: CLASSIC - Chłop z Mazur - Szalona 30-tka zespołu BOYS
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Znana grupa disco polo zmieniła nazwę! Powodem jest tajemnicza współpraca!
  2. Przebój disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Mistrzowie ponownie pokazali prawdziwą klasę!
  3. Prześliczna gwiazdeczka disco polo odsłoniła przepiękne nogi. Te zdjęcia robią wrażenie!
  4. Gwiazdeczka disco polo zachwyca nienaganną i ponętną figurą. Konkurentki zielenieją z zazdrości!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej