Reklama


Reklama

Muzyka disco polo wkracza na kolejny poziom?! Mateusz Mijal udostępnił własnie folkową propozycję "W Zakopanem Cię poznałem". To hit?

2019-12-06T14:00:00+01:00 Muzyka disco polo wkracza na kolejny poziom?! Mateusz Mijal udostępnił własnie folkową propozycję "W Zakopanem Cię poznałem". To hit? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/folkowa-propozycja-mateusz-mijal-w-zakopanem-cie-poznalem-1575588857.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Artysta ma na swoim koncie udane duety z topowymi wykonawcami muzyki popularnej. Zaliczają się do nich Jacek Stachursky wraz z Liberem

Reklama

Czyżby klasyczne disco polo zeszło na boczny tor? Coraz częściej można zauważyć, że wśród wykonawców muzyki tanecznej panuje moda na folkowe disco polo.

Zobacz również: Kolejny, obowiązkowy hit na weselnych playlistach? Posłuchajcie najnowszej produkcji Emaill!

Mateusz Mijal nie wyłamał się i również stworzył utwór w tych klimatach. Jego propozycja została zatytułowana „W Zakopanem Cię poznałem”. Wokalista dał się poznać z takich przebojów, jak „Niech się ludzie śmieją” , „Opowiem Ci historię” czy też „Zabijasz mnie” i „Wiem już czego chcę”.

Ponadto artysta ma na swoim koncie udane duety z topowymi wykonawcami muzyki popularnej. Zaliczają się do nich Jacek Stachursky wraz z Liberem. W ostatnim czasie można zauważyć, że wokaliści, którzy słyną z innych brzmień niż muzyka taneczna, coraz częściej uderzają w nurt disco polo.

Tak też jest w przypadku wokalisty, Mateusza Mijala, który stworzył coś zupełnie odmiennego od tradycyjnych dla niego brzmień. Muzyk postawił tym razem na klimaty folk disco polo. Wśród artystów disco polo aktualnie jest to jeden z bardziej popularnych odmian klasycznej muzyki tanecznej.

Propozycja Mateusza zapowiada się bardzo obiecująco. Wokalista nagrał piosenkę, która zahacza także o nasze piękne góry. W końcu utwór został zatytułowany „W Zakopanem Cię poznałem”. Kawałek ma wszystkie cechy, które powinien posiadać prawdziwy kandydat na przebój.

Myślicie, że wokalista, Mateusz Mijal tym utworem skradnie serca fanów i podbije rynek disco polo?

Zobacz również: Kolejny, obowiązkowy hit na weselnych playlistach? Posłuchajcie najnowszej produkcji Emaill!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Odważne zdjęcie gwiazdeczki disco polo znanej z klipów! Pokazała głęboki dekolt!
  2. Królowa Życia przyłapana na zabawie w rytmach disco polo! Rozebrana Dagmara Kaźmierska hitem internetu?!
  3. Szykuje się wielka rewolucja! Nowy krążek Sławomira zawojuje rynkiem muzycznym?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.