2015-06-18T02:21:00+02:00 Misia B zakończyła działalność https://disco-polo.info/uploads/news/

Misia B zakończyła działalność

Redakcja , 18 Czerwiec 2015  02:21

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Misia B zakończyła działalność
Źródło zdjęć:
Reklama

Swego czasu znana jedynie z występów w warszawskim teatrze oraz udziału m.in. w jednym z muzycznych talent show na antenie dwójki Michalina Brudnowska postanowiła spróbować swych sił i możliwości w gatunku disco polo. Pod swoje skrzydła wziął Ją j...

Reklama

Swego czasu znana jedynie z występów w warszawskim teatrze oraz udziału m.in. w jednym z muzycznych talent show na antenie dwójki Michalina Brudnowska postanowiła spróbować swych sił i możliwości w gatunku disco polo. Pod swoje skrzydła wziął Ją jeden z czołowych przedstawicieli muzyki dance, Paweł Jasionowski – lider zespołu Masters.

 

Wokalista postanowiła przyjąć pseudonim artystyczny „Misia B” i pod tym szyldem powstały Jej pierwsze i jakże dobre produkcje jak np. „Hej wróć do niego”, „Kochaj tylko mnie” czy duet „Nowator & Misia B – Nie chcę patrzeć”. Dobrze zapowiadająca się przedstawicielka płci pięknej gatunku disco oznajmiła na swoim facebook’owym profilu, iż zakończyła właśnie działalność jako Misia B.

 

„Oficjalnie ogłaszam że zakończyłam działalność jako Misia B. Pozdrawiam wszystkich fanów i dziękuję za wsparcie i doping w mojej karierze. Michalina Brudnowska”

 

Nie udało nam się jeszcze ustalić, czy owe poczynania skutkują całkowitym odcięciem się od branży disco polo. Mamy tylko nadzieję, że na tą decyzję nie miała wpływu krytyka jurorów z Must Be The Music Tylko Muzyka, w którym Misia B wzięła nie tak dawno udział i że wokalistka nie dała sobie wmówić, że jest za ambitna do owej muzyki.

 

Misia B – Kochaj tylko mnie

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!
  2. Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!
  3. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  4. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  5. Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!
  6. Największe hity zespołu Extazy w pigułce! Do sieci trafiła niezwykła składanka disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami