Pracowite było ostatnie 365 dni dla nas jako redaktorów portalu. To wszystko było spowodowane zmianą profilu portalu. Wcześniej nasz serwis zajmował się MP3, na dzień dzisiejszy piszemy o wszystkim, co związane jest z disco polo. Stronę tworzy 11 osób, których połączyła pasja do muzyki i chęć jej promowania. Z dnia na dzień jesteśmy coraz bardziej zadowoleni z naszej pracy, ponieważ otrzymujemy liczne komentarze na temat naszej działalności, że jesteśmy najwięksi, że z chęcią przychodzą do nas po świeże informację. Oprócz zwykłych użytkowników coraz częściej jesteśmy zauważani przez organizatorów mniejszych jak i większych imprez, wydawnictw prasowych czy muzycznych. To dla nas tylko potwierdzenie, że to co robimy, robimy dobrze.
Przez ten rok dużo zmian wprowadziliśmy. Najistotniejszymi zmianami było: dodanie wersji mobilnej portalu, rozpoczęcie serii wywiadów w programie „Bez kompleksów”, większa aktywność w serwisie YouTube, składanka Disco-Polo.Info Vol.1, dodanie galerii zdjęć oraz Kalendarza Imprez.
W najbliższych miesiącach zwiększymy jeszcze bardziej ilość ekskluzywnych informacji na temat muzyki disco polo, wprowadzimy nową funkcjonalność na urządzenia mobilne, otworzymy nowy serwis DiscoMp3.pl, wydamy nową składankę Disco-Polo.info Vol.2, wręczymy na jednym z największych festiwali swoje nagrody. To tylko namiastka tego czego możecie się spodziewać w najbliższym czasie. Poniżej prezentujemy Wam garść statystyk.
Trochę statystyk:
– portal tworzy 11 osób
– napisaliśmy 1219 informacji prasowych
– mamy 634 tekstów piosenek
– 840 dodanych imprez
– w naszym serwisie Disco-Polo.info jest 2105 klipów
– odwiedziło nas 2 250 201 osób (tak dwa miliony) – tylko na disco-polo.info
– na facebooku mamy 124 036 fanów
– przeprowadziliśmy w sumie 54 konkursy
Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami, że tworzycie z nami największy serwis poświęcony muzyce disco polo w Polsce.