2023-10-18T18:27:00+02:00 Matt Palmer osiąga kolejny sukces: "Bonnie i Clyde" zdobywa serca fanów w całej Polsce! Matt Palmer świętuje sukces z "Bonnie i Clyde", przekraczając 3 mln wyświetleń. Nadchodzi nowy klip nagrany na Malcie. Premiera wkrótce! https://disco-polo.info/uploads/news/matt-palmer-osiaga-kolejny-sukces-bonnie-i-clyde-zdobywa-serca-fanow-w-calej-polscejpg.jpg

Matt Palmer osiąga kolejny sukces: "Bonnie i Clyde" zdobywa serca fanów w całej Polsce!

Autor: Adam Begier , 18 Październik 2023  18:27
Matt Palmer osiąga kolejny sukces:
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Matt Palmer świętuje sukces z "Bonnie i Clyde", przekraczając 3 mln wyświetleń. Nadchodzi nowy klip nagrany na Malcie. Premiera wkrótce!Reklama

  Reklama

  W świecie muzyki pojawia się coraz więcej talentów, które zdobywają serca fanów swoją muzyką. Jednym z tych, którzy ostatnio zasługują na uwagę, jest niewątpliwie Matt Palmer. Jego teledysk "Bonnie i Clyde", opublikowany 12 lipca, właśnie przekroczył magiczną barierę 3 milionów wyświetleń. W dobie internetu, gdzie konkurencja jest ogromna, taki wynik jest dowodem na ogromne uznanie wśród odbiorców.

  Teledysk "Bonnie i Clyde", który zdobywa serca

  Nie można przejść obojętnie obok takiej produkcji. Klip "Bonnie i Clyde" to połączenie nowoczesnej realizacji z chwytliwą melodią i ciekawym tekstem. Przekroczenie progu 3 milionów wyświetleń w tak krótkim czasie świadczy o tym, jak bardzo utwór przypadł do gustu słuchaczom. Oczywiście sukces nie przychodzi od razu. Za nim stoi wiele pracy, zaangażowania i pasji.

  Nadchodzące projekty Matta Palmera

  Choć Matt Palmer cieszy się z sukcesu "Bonnie i Clyde", nie zamierza na tym poprzestać. Artysta jest pełen energii i już szykuje się do premiery kolejnego teledysku. Jak dowiedzieliśmy się od źródeł zbliżonych do artysty, nowa produkcja powstała na malowniczej Malcie, co z pewnością doda klipowi niepowtarzalnego klimatu. Premiera planowana jest już na najbliższe tygodnie, a my nie możemy się doczekać, co tym razem przygotował dla nas Matt.

  Jest to ważny moment w karierze artysty. Osiągnięcie tak wielkiego sukcesu może być przepustką do międzynarodowej kariery. Wielu artystów disco rozpoczynało swoją drogę od podobnych osiągnięć, a potem zdobywało serca fanów na całym świecie.

  W dobie cyfrowej rewolucji, gdzie rynek muzyczny jest nasycony różnorodnością, osiągnięcie takiego sukcesu wymaga nie tylko talentu, ale także ciężkiej pracy i dedykacji. Gratulujemy Mattowi Palmerowi i czekamy z niecierpliwością na kolejne produkcje!

  Reklama

  Matt Palmer - Bonnie i Clyde

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Adrenalina" - Patryk Kuryłek i Shock w Nowym Hicie z Igą Kozińską
  2. Agbe - królowa latino z nową produkcją! W teledysku legenda boksu Mariusz Wach
  3. "Byłeś OK" - premiera od duetu Mirage & Yoko!
  4. Zespół Massive na ustach całej Polski! Posłuchajcie ich wersji hitu pt. "Noc złamanych serc" i zobaczcie ten niesamowity weselny taniec!
  5. Disco Polo w Nowym Wymiarze?! Znany artysta zaskakuje wpisem! Ma wsparcie TOPowej IKONY gatunku!
  6. Justyna Lubas z 3 obiecującymi premierami "Mezalians", "Po co", "Maleńka" w 2024! Tylko u nas. Zdradzamy daty i szczegóły!
  7. Premiera disco polo: Rikardo - Z tą dziewczyną
  8. Jesika rozpala serca nowym teledyskiem: "Kochaj mnie" - Premiera Już Jutro

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie