2024-02-26T19:47:00+01:00 Matt Palmer Książe Latino w ważnym oświadczeniu! Matt Palmer ujawnia swoje plany na 2024: nowe utwory, ambitne cele i międzynarodowe aspiracje. Przeczytaj, co szykuje książę latino https://disco-polo.info/uploads/news/matt-palmer-krol-latino-w-waznym-oswiadczeniujpg.jpg Disco-Polo.info

Matt Palmer Książe Latino w ważnym oświadczeniu!


Matt Palmer ujawnia swoje plany na 2024: nowe utwory, ambitne cele i międzynarodowe aspiracje. Przeczytaj, co szykuje książę latino

Autor: Adam Begier, 26 Luty 2024  19:47
Źródło zdjęć: instagram.com/iammattpalmer/
Matt Palmer Książe Latino w ważnym oświadczeniu!
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?
 2. Nowy GIRLSband w disco polo?! Sandra, Eliza i Magda z nowościami! Podbiją świat disco-folk?
 3. "Połowa raperów robi lepsze disco polo niż discopolowcy" odważne słowa Marcina Miller z Boys u Żurnalisty! | VIDEO

  W świecie muzyki tanecznej, gdzie rytm i energia są kluczowe, pojawiają się postacie, które nie tylko dostarczają niezapomnianych doznań muzycznych, ale także inspirują swoją pasją i wizją. Jednym z takich artystów jest Matt Palmer, który w swoim najnowszym oświadczeniu zapowiada ekscytujące plany na rok 2024.

  Nowe Horyzonty Matta Palmera

  Matt Palmer, okrzyknięty przez wielu mianem "księcia latino", nie zwalnia tempa w swojej muzycznej podróży. Choć przyznaje, że nie jest pewien, czy to właściwy moment na ujawnienie swoich planów, nie chce zmuszać fanów do dalszego czekania. Jego zamiar jest jasny: dostarczyć swoim słuchaczom nowych, świeżych utworów reggaeton i latino, które mają ożywić muzyczną scenę w 2024 roku.

  Palmer z entuzjazmem wspomina o swoim utworze "Bahamy", który mimo iż nie do końca oddawał jego wizję artystyczną, zdobył miłość wielu fanów. Przyznaje, że na nadchodzący rok przygotował coś, co będzie w pełni odzwierciedlać jego muzyczną i wizualną koncepcję.

  Obietnica 110% zaangażowania

  Artysta zobowiązuje się, że w każdy utwór i teledysk włoży 110% swojego wysiłku. Podkreśla, że bycie artystą to nie tylko muzyka, ale także wizerunek w internecie, sposób wypowiedzi, dzielenie się przemyśleniami i oryginalny styl. To właśnie te elementy mają wyznaczać drogę Palmera w nadchodzących miesiącach.

  Obiecująco zapowiada kilka premier, w tym utwory takie jak "Hollywood", "Świateł Flesz", "Bo Kiedy", "Tylko z Nią", "Pikantna" oraz "Bo Ciebie Chcę", a także tajemniczy remix znanego utworu w stylu latino z ikonicznym zespołem.

  Zobacz również: Wielki powrót klasyka disco polo?! 'O Tobie Kochana' w nowej odsłonie! Fani to pokochają?

  Co więcej, Matt Palmer nie ogranicza się do sceny polskiej. Pracuje nad repertuarem w stylu indie i folk w języku angielskim, co pozwoli mu dotrzeć do międzynarodowej publiczności. Jego TikTok już teraz daje przedsmak tego, co może zaoferować w tych gatunkach. Obiecuje również wiele coverów anglojęzycznych utworów, co jest dodatkowym atutem dla jego międzynarodowych fanów.

  Palmer dziękuje za wsparcie na social mediach i koncertach, podkreślając, że jego sukces zależy od zaangażowania fanów. Z dwoma najlepszymi producentami w kraju i świetnym managementem, artysta jest pewny, że osiągnie muzyczny sukces.


  Matt Palmer - Bahamy

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Skynova z mega premierą "Diamentowa"! To będzie hit wiosny?!
  2. Marioo przełamuje schematy! Nowy hit 'Schowaj Mnie' - powrót do lat 80. Sprawdź
  3. Jacek Kurski powraca?! Disco polo powróci do TVP?
  4. Wyjątkowy koncert w Londynie! Daj To Głośniej, Sławomir oraz Weekend już 13 kwietnia!
  5. Andre ujawnił szczegóły swojego życia! Gwiazdor disco polo czeka na rejs życia
  6. Debiutancki album Iness "Oczy Migdałowe" dostępny! Jak kupić płytę?
  7. "Pocałuj mnie w D****" na nowo! Odświeżony przebój KaRRamBy w stylu disco polo! Musicie tego posłuchać!
  8. Majówka w Pile 2024 – Zobacz Power Play na żywo!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie