Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-03-26T05:30:00+02:00 Mariusz wypoczywa w górach, Robert dopina formalności - lada moment grupa Classic wyruszy w trasę po USA! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/03/mariusz-wypoczywa-w-gorach-robert-dopina-formalnosci-lada-moment-grupa-classic-wyruszy-w-trase-po-usa-1521753511.jpg
Reklama

Mariusz wypoczywa w górach, Robert dopina formalności - lada moment grupa Classic wyruszy w trasę po USA!

Redakcja , 26 Marzec 2018  05:30
Mariusz wypoczywa w górach, Robert dopina formalności - lada moment grupa Classic wyruszy w trasę po USA!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook - Classic
Reklama

"To wielka frajda móc zagrać dla Polaków, którzy mieszkają poza naszą ojczyzną" - przyznał na łamach "Na żywo" Robert Klatt

Reklama

Z myślą o fanach polskiej muzyki tanecznej w USA, lada moment rusza trasa koncertowa z okazji 25-lecia istnienia disco polo. Zagra na niej m.in. formacja Classic, która w branży zasłynęła z takich przebojów jak "Jeszcze dzień najwyżej dwa", "Jolka Jolka" czy "To nie przyjaźń tylko miłość". 

Panowie na kilka dni przed wylotem postanowili dać sobie czas na załatwienie ważnych dla siebie spraw. Tym sposobem - jak możecie przeczytać w najnowszym wydaniu naszego partnerskiego tygodnika "Na żywo" Mariusz Winnicki udał się w góry, a Robert Klatt dopełnia wszelkie formalności. Panowie w rozmowie z redakcją przyznali, że do spotkań z rodakami podchodzą z ogromną przyjemnością. "To wielka frajda móc zagrać dla Polaków, którzy mieszkają poza naszą ojczyzną – mówi nam Robert Klatt.

Te koncerty mają swój niepowtarzalny klimat. Jesteśmy przyjmowani z serdecznością i zawsze odpowiadamy na setki pytań dotyczących tego, jak teraz wygląda nasza ojczyzna – dodaje jego kolega z zespołu Mariusz Winnicki". Panowie we wspomnianym tygodniku wspomnieli również o rytuałach, które mają miejsce w USA oraz o tym jak spędzają tzw. "czas wolny" między koncertami, stąd też zachęcamy wszystkich do zaopatrzenia się w egzemplarz. 

Poniżej prezentujemy listę miejsc, w których nasi rodacy z Ameryki będą mogli się bawić przy najlepszych rytmach disco polo to:

Klub Sokolnia w New Britain – 5 kwietnia
Klub Rise w New Jersey – 6 kwietnia
Melrose Ballroom w Nowym Jorku – 6 kwietnia
Patio Theater w Chicago – 7 kwietnia
Sala Litewska w Toronto (Kanada) – 8 kwietnia

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazdeczka disco polo w namiętnej odsłonie! Można oszaleć na jej punkcie! Fani OSTRO komentują!
  2. Gwiazdorska obsada! Znane gwiazdy w premierowej produkcji grupy disco polo - ŁOBUZY!
  3. Urocza gwiazdeczka disco polo odsłoniła ciało! Jej długie nogi przyprawiają o zawrót głowy!
  4. Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej