Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna apeluje - "Musimy walczyć o siebie, nie bać się mężczyzn"

2018-03-02T19:00:00+01:00 Magda Narożna apeluje - "Musimy walczyć o siebie, nie bać się mężczyzn" https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/magda-narozna-apeluje-musimy-walczyc-o-siebie-nie-bac-sie-mezczyzn-1519942650.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook Madzia Piękni i Młodzi Official
Reklama


Zapowiedź

Artystka postanowiła dopiąć swego i zawalczyć o prawdę! Jak się okazuje, nie zrobiła tego z myślą wyłącznie o sobie

Reklama

Sprawa z końca marca 2016 roku dotycząca pobicia Magdy Narożnej została zakończona i to z pozytywnym wyrokiem dla wokalistki formacji Piękni i Młodzi. Jak się okazało, artystka nie walczyła o prawdę wyłącznie z myślą o sobie! 

Zrobiłam to dla siebie, ale i po to, aby pokazać, że nie można tak postępować z żadnym człowiekiem, zwłaszcza kobietą – przyznała na łamach tygodnika "Na żywo"

Przypomnijmy, że Magda po jednym z koncertów w klubie Skorpio we Wnorach-Wiechach została znieważona oraz uderzona przez Bogusława K. właściciela klubu, w którym chwilę wcześniej wystąpiła z zespołem. Po dość długim procesie sąd przyznał rację Magdzie, która nie ukrywała, że od samego początku była pewna tej decyzji. 

Wokalistka formacji Piękni i Młodzi zdecydowała się walczyć o prawdę, aby nie tylko zmotywować inne kobiety do walki o swoje prawa, ale również zwrócić uwagę na to, że na świecie nie panuje samowolka i nie ma takiego prawa, które mówi, że mężczyzną wolno wszystko. Nawet, jeżeli co niektórzy mają takie przekonanie! 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zdjęła ubranie. Gwiazda disco polo pozuje całkiem nago!!
  2. Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!
  3. Czy to będzie hit disco polo na miarę "Grzechu"? Przekonamy się już niedługo!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.