Reklama
Polecamy


Reklama

Maciej Smoliński zawalczył o siebie. Jego propozycja stała się hitem!

2019-08-22T10:00:00+02:00 Maciej Smoliński zawalczył o siebie. Jego propozycja stała się hitem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/maciej-smolinski-zawalczyl-o-siebie-jego-propozycja-stala-sie-hitem-1566138830.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Brzmi niezwykle rytmicznie. Myślicie, że ta wersja podbije klubowe parkiety?

Reklama

Przebój uwielbianego prezentera disco polo doczekał się odświeżonej wersji! „Ile bym dał” jest nadal romantycznym kawałkiem z nutą nostalgii, ale jednocześnie porywa do tańca. Musicie to przesłuchać!

Zobacz również: Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!

Nie ma żadnych wątpliwości, że Maciej Smoliński w świecie disco polo jest bezkonkurencyjnym numerem jeden, jeśli chodzi o prezenterów.

Przystojny, utalentowany i niezwykle zdystansowany, a także pokorny. Maciek od niedawna zaczął prężnie działać od strony muzycznej tworząc swoje piosenki.

Trzeba przyznać, że ma dryg do tego i widać, że to, co tworzy - płynie prosto z serca. Nie bez powodu przyjęło się, że człowiek, który na co dzień robi to, co kocha i z czego czerpie przyjemność, to nie przepracuje ani jednego dnia. Maciej niedawno wypuścił kawałek, który został zatytułowany „Ile bym dał”.

Piosenka jest na tyle ciekawa, że wzbudziła zainteresowanie również u dj-ów, którzy uwielbiają takie perełki na imprezach. Jeden z nich postanowił nieco odświeżyć utwór. Stereo stworzył w ostatnim czasie remix „Ile bym dał”.

Zobacz również: Już dziś Czadoman oczaruje miliony Polaków! Gwiazdor disco polo nie do poznania!

Brzmi niezwykle rytmicznie. Myślicie, że ta wersja podbije klubowe parkiety?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!
  2. Największe hity disco polo lat 90 w jednej składance za darmo! Akcent, Boys, Milano i wielu innych!
  3. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.