2015-06-09T16:40:00+02:00 „Lodzio miodzio” czyli najnowszy hit zespołu JOŁ https://disco-polo.info/uploads/news/

„Lodzio miodzio” czyli najnowszy hit zespołu JOŁ

Redakcja , 09 Czerwiec 2015  16:40

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
„Lodzio miodzio” czyli najnowszy hit zespołu JOŁ
Źródło zdjęć:
Reklama

„Lodzio miodzio” to kolejna piosenka w twórczości zespołu JOŁ składającego się z gospodarzy „Pierwszej zmiany” – poranka Radia VOX FM: Norberta Bieńkowskiego, Konrada Piwowarskiego i Macieja Łuczyńskiego. Członkowie formacji z typowym dla siebie w...

Reklama

„Lodzio miodzio” to kolejna piosenka w twórczości zespołu JOŁ składającego się z gospodarzy „Pierwszej zmiany” – poranka Radia VOX FM: Norberta Bieńkowskiego, Konrada Piwowarskiego i Macieja Łuczyńskiego. Członkowie formacji z typowym dla siebie wdziękiem, humorem i dystansem do siebie podejmują w najnowszej piosence temat miłości. – Ta wakacyjna kompozycja traktuje o życiu, szczęściu, miłości, wolności oraz przede wszystkim o tęsknocie za smakiem waniliowych lodów – wyjaśnia Maciej Łuczyński, autor słów i muzyki do „Lodzio miodzio”. – Inspiracją do napisania piosenki był film animowany „Madagaskar”. Zapowiadaliśmy ją od początku trwania naszego zespołu, czyli od stycznia 2014 roku. W końcu nadszedł ten odpowiedni moment, aby zaprezentować ją publicznie.

 

Klip został wyprodukowany przy wykorzystaniu własnego zaplecza realizacyjnego i technicznego. Zdjęcia trwały 3 dni i zostały zrealizowane w Warszawie. To pierwszy taki teledysk formacji JOŁ, w którym wykorzystano materiał wideo z drona. – W teledysku podróżujemy po Warszawie polonezem, płyniemy po Jeziorze Gocławskim rowerem wodnym. Nie zabrakło także scen kaskaderskich – mówi Norbert Bieńkowski.

 

W związku ze zbliżającym się meczem Polska-Gruzja, który odbędzie się na Stadionie Narodowym, formacja JOŁ zachęca na fanpage’u Radia VOX FM na Facebooku do nadsyłania maili do Zarządu Stadionu z prośbą o wpuszczenie zespołu na murawę podczas przerwy w meczu, aby mógł zaśpiewać i zagrzać do walki polską reprezentację (facebook.com/events/1642159449332648/).

 

Jak zapowiadają członkowie JOŁ, już wkrótce zaprezentują kolejne hity. A tymczasem w związku z nadchodzącymi wakacjami formacja udaje się w trasę koncertową po Polsce. Już 21 czerwca wystąpią w Białymstoku, z kolei na początku lipca grupa zagra w Zabierzowie (k. Krakowa).

 

JOŁ – Lodzio Miodzio

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  2. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
  3. Wzruszające zdjęcie gwiazdora disco polo z synem rozczuliło internautów! Tak spędza czas Sylwek Gazda - Power Play!
  4. Bogini disco polo w dresie?! Prześliczna artystka zaszokowała fanów swoją niecodzienną stylizacją!
  5. Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!
  6. Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo kusi zdjęciami! Uwagę skupia ogromny dekolt odsłaniający biust!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami