Reklama
Polecamy


Reklama

Lider zespołu disco polo odpowie przed sądem?!

2018-05-30T07:00:00+02:00 Lider zespołu disco polo odpowie przed sądem?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/lider-zespolu-disco-polo-odpowie-przed-sadem-1527626941.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Na tę chwilę artysta disco polo nie przyznaje się do winy

Reklama

Cała sytuacja wyszła na jaw jak prokuratura przedstawiła zarzuty byłemu dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach. W postępowanie zamieszany jest najprawdopodobniej także wokalista - pochodzącego z Hurbieszowa - zespołu disco polo.

Jak podaje serwis KronikaTygodnia.pl lider zespołu disco polo odpowie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

2 lipca zeszłego roku zespół disco polo miał zagrać na Dniach Cukrownika w Werbkowicach. Jednak koncertu nie było. Również nie był wpisany na lineup całego wydarzenia.

Mimo wszystko zespół otrzymał wynagrodzenie w kwocie przekraczającej 2 tys. zł.

Sprawa jest rozwojowa o jej postępach poinformujemy już niebawem.

źródło: kronikatygodnia.pl

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dwie gorące i mega seksowne wokalistki disco polo razem na jednym kocu!
  2. Piękni i Młodzi wychodzą na prowadzenie?! Grupa disco polo świętuje ogromny sukces!
  3. Trzy piekielnie seksowne wokalistki disco polo pokazały klasę na wielkiej scenie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.