2018-05-20T14:49:00+02:00 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu bez disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/krajowy-festiwal-piosenki-polskiej-w-opolu-bez-disco-polo-1526820621.jpg

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu bez disco polo!

Redakcja , 20 Maj 2018  14:49
Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu bez disco polo!
Źródło zdjęć: FaceBook - Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu

Po raz kolejny przedstawiciele muzyki disco polo są pomijani w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W koncercie premier oraz debiutów nie zobaczymy żadnego przedstawiciela z gatunku disco polo. Od wielu lat najpopularniejszy rodzaj muzyki jest pomijany w Opolu.

8 i 9 czerwca odbędą się koncerty debiutów oraz premier. Podczas tych dwóch dni w Opolu zobaczymy takie postacie jak Kasa, Piotr Rubik, Sławek Unatkowski, Future Folk, czy Siostry Melosik.

Na liście artystów brakuje przedstawicieli disco polo. Dlaczego? Na to pytanie nikt nie chce odpowiedzieć. Jedyną nadzieją, że zobaczymy kogoś z disco polo w Opolu jest konkurs na hymn Mistrzostw Świata, jednak na tę chwilę brak informacji na ten temat.

Jak myślicie dlaczego jury nie wybrało żadnego zespołu disco polo do konkursu debiutów czy premier? Czekamy na Wasze komentarze!

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Kolejna fala hejtu dotyka popularnego gwiazdora disco polo! Marcin Miller z formacji Boys oskarżony o okultyzm
  2. Nowość disco polo z PGE Narodowym w tle?! Formacja Shock zaprezentowała właśnie premierę pt. 'Zabawa do rana'
  3. Formacją Playboys szokuje znakomitą nowością! Czy utwór 'Siebie Mi Daj' podbije rynek disco polo? Posłuchajcie sami!
  4. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  5. Nieszczęśliwa miłość przepustką do kariery w disco polo?! Znani gwiazdorzy połączyli swoje siły i wydali nowość pt. 'Zranione serce'
  6. Po raz pierwszy w disco polo! Topky nagrały klip do anglojęzycznego przeboju! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz idą pod prąd! Będzie bardzo różowo!
  7. Popularna wokalistka disco polo oskarżona o oszustwo?! Monika Chwajoł dosadnie odpowiada na zarzuty!
  8. Lawina krytyki! Magda Narożna Piękni i Młodzi zaśpiewała NA ŻYWO wielki hit disco polo 'Wiocha', 'dramat'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami