Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-01-17T16:51:00+01:00 Jedna z najlepszych firm produkująca teledyski disco polo na wyciągnięcie ręki! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/01/jedna-z-najlepszych-firm-produkujaca-teledyski-disco-polo-na-wyciagniecie-reki-1547595711.jpg

Jedna z najlepszych firm produkująca teledyski disco polo na wyciągnięcie ręki!

Redakcja , 17 Styczeń 2019  16:51
Reklama
Jedna z najlepszych firm produkująca teledyski disco polo na wyciągnięcie ręki!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Marzy Ci się teledysk niczym z Hollywood?

Reklama

W świecie disco polo nie brakuje firm, która realizują od początku do końca w całości teledysk. Jedną z takich firm, który wyróżnia się na tle konkurencji jest firma Robert BIG K, za którą odpowiada Robert Kopczyński.

Na rynku muzycznym istnieje od 5 lat.  Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji teledysków od stworzenia scenariusza, wysokiej jakości nagrania 4K z obsługą raw oraz slow motion - zdradza nam właściciel firmy.

Firma Robert BIG K odpowiadała m.in. za produkcje teledysków dla takich zespołów jak: Rajmund, Avinion Dance, Mały z dużym, Majkel, Bayera, Dj Farad, Mega Dance, Email, Slavers, Kriss Talisman, Sensual, Adonis, Menelaos, Newx, Disco Boys, Alexandrina, Boma, Greg Gold, czy Joker. 

W ich produkcji również nie zabraknie na życzenie klientów efektów specjalnych takich jak wybuchy, wypadki, magiczne portale i inne sztuczki, które zrobią wrażenie na wszystkich odbiorcach teledysku.

Jako redakcja disco-polo.info śmiało polecamy firmę Robert BIG K, która zagwarantuje Wam jedne z najlepszych teledysków w branży disco polo i nie tylko.

W każdy projekt  wkładamy całe swoje serce i dopracowujemy każdy detal. Daj nam muzykę a my opowiemy historię.  Nagrywamy VideoClipy w Polsce jak i zagranicą.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Robert BIG K!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. To była kwestia czasu! Wielka suma wpłynęła na konto popularnych gwiazd disco polo! Grupa Mig świętuje!
  2. Znana grupa disco polo zmieniła nazwę! Powodem jest tajemnicza współpraca!
  3. Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!
  4. Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej