2023-02-20T20:10:00+01:00 Jak Aleksandra Falkowska, czyli Blanka, zaskakuje swoich fanów? Zobacz gorące zdjęcia i szczegóły nowych Chcesz zobaczyć gorące zdjęcia Blanki, młodej wokalistki disco polo? Sprawdź, jak 25-letnia Aleksandra Falkowska zaskakuje swoich fanów i jakie ma plany na najbliższą przys https://disco-polo.info/uploads/news/jak-aleksandra-falkowska-czyli-blanka-zaskakuje-swoich-fanow-zobacz-gorace-zdjecia-i-szczegoly-nowych-projektowjpg.jpg

Jak Aleksandra Falkowska, czyli Blanka, zaskakuje swoich fanów? Zobacz gorące zdjęcia i szczegóły nowych projektów!

Autor: Adam Begier , 20 Luty 2023  20:10
Jak Aleksandra Falkowska, czyli Blanka, zaskakuje swoich fanów? Zobacz gorące zdjęcia i szczegóły nowych projektów!
Źródło zdjęć: facebook.com/Toushiiro

Chcesz zobaczyć gorące zdjęcia Blanki, młodej wokalistki disco polo? Sprawdź, jak 25-letnia Aleksandra Falkowska zaskakuje swoich fanów i jakie ma plany na najbliższą przyszłość!



Reklama

  Reklama

  Aleksandra Falkowska jako Blanka

  Aleksandra Falkowska to młoda wokalistka disco polo, która od kilku lat robi karierę pod pseudonimem Blanka. Jej muzyka cieszy się popularnością wśród fanów gatunku, a artystka z każdym rokiem zyskuje coraz większe uznanie. Piosenki takie jak "Weź mnie", czy "Drapieżna i słodka" zostały ciepło przyjęte przez fanów disco polo.

  Zobacz również: To koniec disco polo? Rewolucja w Telewizji Polskiej: Nowy Dyrektor odkrywa nieprawidłowości i zapowiada zmiany!

  Gorące zdjęcia Blanki

  Ostatnio Blanka postanowiła zaskoczyć swoich fanów, publikując dwa gorące zdjęcia w czarnej, ponętnej sukience. Na fotografiach widać, że 25-letnia wokalistka ma mocno wyeksponowane ramiona i wygląda przepięknie. Takie zdjęcia z pewnością przyciągnęły uwagę fanów Blanki, którzy chętnie podziwiają piękno swojej ulubionej artystki. 

  Reklama

  Nowości od Blanki

  Oprócz publikacji gorących zdjęć, Blanka podzieliła się również informacją o swoich najnowszych projektach. Na dniach artystka planuje zrealizować nowość, która na pewno zainteresuje fanów. Co to będzie? Na razie Blanka nie zdradza szczegółów. Natomiast w marcu Blanka zamierza zrealizować teledysk do swojej najnowszej piosenki pt. "Kocham chłopaka". Fani już nie mogą się doczekać, aż zobaczą, co przygotowała dla nich ich ulubiona wokalistka.

  Aleksandra Falkowska, czyli Blanka, to młoda wokalistka disco polo, która coraz częściej zaskakuje swoich fanów nowymi projektami. Gorące zdjęcia i zapowiedź najnowszych projektów to tylko niektóre z powodów, dla których warto śledzić jej działalność. Czy Blanka zostanie kolejną gwiazdą disco polo? Czas pokaże!

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Aleksandra-Falkowska---zdjecia-1.jpg
  Plik Aleksandra-Falkowska---zdjecia-2.jpg
  Reklama

  Blanka - Słodkie sny

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok



  Przeczytaj również:
  1. Paniera i gorąca premiera 'Serce Moje Kradnie' – Nowe Oblicze disco polo
  2. Zobacz, jak Natalia z Top Girls zachwyca na siłowni! Nie uwierzysz w te zdjęcia
  3. Wyjątkowe wyznanie żony gwiazdora Disco Polo wstrząsa siecią! Joanna Narożna szokuje!
  4. Od sprzedawcy zniczy do gwiazdy estrady: Niezwykła historia Roberta Klatta z zespołu Classic!
  5. 'Noc Złamanych Serc' w nowej odsłonie! Wykonanie zespołu Massive brzmi niesamowicie! Posłuchajcie nowej wersji!
  6. Nowa wersja wielkiego hitu disco polo zespołu Toples pt. "Gdzie strona tam żona".
  7. Klaudia Zielińska w jacuzzi rozpala wyobraźnię fanów – Zobacz, co pokazała
  8. Niezapomniany walentynkowy przebój "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" w nowej odsłonie: Marcin Miller jakiego nie znacie | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie