Reklama
Polecamy


Reklama

InVox - Magiczna | Premiera klipu

2017-12-28T18:21:00+01:00 InVox - Magiczna | Premiera klipu https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/12/invox-magiczna-premiera-klipu-1514481759.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zobaczcie nowość od formacji Invox pt. "Magiczna". Czy ten utwór podbije rynek disco polo w ostaniach dniach roku?

Reklama

InVox czyli Krystian Paciej i Piotr Wiśniewski co jakiś czas goszczą na łamach naszego serwisu z nową produkcją. Dziś przyszedł właśnie taki dzień, kiedy Panowie prezentują swoje najnowsze dzieło. 

Na łamach naszego serwisu możecie oglądać nowy teledysk do piosenki pt. "Magiczna". 

Ta dziewczyna jest magiczna na,na,na,na Piękne ciało, buzia śliczna na,na,na,na W sercu, w głowie tylko ona na, na,na,na Dziś dziewczyna , jutro żona na,na,na,na

Faktycznie nowa produkcja od chłopaków jest magiczna. Jej inność może zagwarantować spory sukces na rynku disco polo. Koniecznie zobaczcie nowość w naszym serwisie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Justyna Lubas z Top Girls w ogniu pytań! Wokalistka disco polo nie jest już zaręczona?!
  2. Legendarna formacja disco polo - Milano w zmienionym składzie! Opublikowany filmik wywołał konsternację wśród fanów.
  3. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.