Reklama


Reklama

Internauci pod wrażeniem! Gwiazdor disco polo robi karierę fryzjerską!

2020-06-27T18:07:00+02:00 Internauci pod wrażeniem! Gwiazdor disco polo robi karierę fryzjerską! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazdor-disco-polo-porzuci-scene-dla-kariery-fryzjerskiej-1591567419.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/maczo_official
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista, podczas żartobliwie nazwanych przez niego - „koronaferii”, spędzał czas w salonie fryzjerskim, gdzie doszkalał się z technik stylizacji

Reklama

Cały świat disco polo ma za sobą trudny czas. Gwiazdy, zmuszone były zaprzestać grania koncertów i musiały znaleźć alternatywę, by jakoś wypełnić czas, jaki po nich pozostał. Pomysłów na kreatywne spędzanie wolnych chwil nie brakowało.

Zobacz również: To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!

Idole zaskakiwali nas różnorodnością podejmowanych działań! Do największego zaskoczenia doszło jednak na instagramowym profilu Macieja Kuśmierza, znanego w branży pod pseudonimem Maczo. Okazuję się, że wokalistka, podczas żartobliwie nazwanych przez niego - „koronaferii”, spędzał czas w salonie fryzjerskim, gdzie doszkalał się z technik stylizacji włosów!

Po publikacji zdjęć, z metamorfozy klientki jakiej dokonał Maciek, otrzymał on masę wiadomości, za które postanowił publicznie podziękować: „...dziękuję wszystkim za ten miły odzew”, pisał na jednej z insta-relacji. Po fotografiach dodanych przez gwiazdę, niejedna klientka zechce zmienić swojego dotychczasowego fryzjera!

Widać, że idol ma do tego dryg, a każda z jego prac wygląda perfekcyjnie! Po tak miłym odbiorze, Maczo poważnie rozmyśla nad otwarciem zapisów na miesiąc lipiec!

Czy to oznaczałoby, że Maciej porzuci scenę dla stylizacji włosów?! W najlepszym wypadku będzie mógł proponować usługi fryzjerskie z koncertem disco polo w tle!

Z takiej oferty skorzystałby każdy, wierny fan muzyki tanecznej!

Zobacz również: Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!

MACZO - Ulubiony film

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!
  2. O kobietach w disco polo jeszcze tak się nie śpiewało. Premierowy utwór umocnił znaną dotąd narrację.
  3. Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.