2020-06-27T18:07:00+02:00 Internauci pod wrażeniem! Gwiazdor disco polo robi karierę fryzjerską! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/gwiazdor-disco-polo-porzuci-scene-dla-kariery-fryzjerskiej-1591567419.jpg

Internauci pod wrażeniem! Gwiazdor disco polo robi karierę fryzjerską!

Redakcja , 27 Czerwiec 2020  18:07
Internauci pod wrażeniem! Gwiazdor disco polo robi karierę fryzjerską!
Źródło zdjęć: instagram.com/maczo_official
Reklama

Wokalista, podczas żartobliwie nazwanych przez niego - „koronaferii”, spędzał czas w salonie fryzjerskim, gdzie doszkalał się z technik stylizacji

Reklama

Cały świat disco polo ma za sobą trudny czas. Gwiazdy, zmuszone były zaprzestać grania koncertów i musiały znaleźć alternatywę, by jakoś wypełnić czas, jaki po nich pozostał. Pomysłów na kreatywne spędzanie wolnych chwil nie brakowało.

Zobacz również: Metamorfoza pięknej wokalistki disco polo! Fani oczarowani zmianami u Emilii z Daj To Głośniej!

Idole zaskakiwali nas różnorodnością podejmowanych działań! Do największego zaskoczenia doszło jednak na instagramowym profilu Macieja Kuśmierza, znanego w branży pod pseudonimem Maczo. Okazuję się, że wokalistka, podczas żartobliwie nazwanych przez niego - „koronaferii”, spędzał czas w salonie fryzjerskim, gdzie doszkalał się z technik stylizacji włosów!

Po publikacji zdjęć, z metamorfozy klientki jakiej dokonał Maciek, otrzymał on masę wiadomości, za które postanowił publicznie podziękować: „...dziękuję wszystkim za ten miły odzew”, pisał na jednej z insta-relacji. Po fotografiach dodanych przez gwiazdę, niejedna klientka zechce zmienić swojego dotychczasowego fryzjera!

Widać, że idol ma do tego dryg, a każda z jego prac wygląda perfekcyjnie! Po tak miłym odbiorze, Maczo poważnie rozmyśla nad otwarciem zapisów na miesiąc lipiec!

Czy to oznaczałoby, że Maciej porzuci scenę dla stylizacji włosów?! W najlepszym wypadku będzie mógł proponować usługi fryzjerskie z koncertem disco polo w tle!

Z takiej oferty skorzystałby każdy, wierny fan muzyki tanecznej!

Zobacz również: Co za ciało! Emilia z Daj To Głośniej rozpaliła internet kusą sukienką! Fani gwiazdy disco polo komentują!

MACZO - Ulubiony film

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Marcin Miller(Boys), piękna brunetka i 23 miliony na koncie! Tak się tworzy historia wielkiego sukcesu!
  2. Gwiazdor zespołu Milano wrócił po chwili medialnej ciszy! Informacja, którą zdradził artysta disco polo zszokowała fanów!
  3. Piękna gwiazdeczka disco polo w zmysłowej stylizacji! Uwagę fanów skupia kształtny biust artystki!
  4. Te psy chronią dom Magdy Narożnej?! Wokalistka disco polo pokazała się z nimi w sieci! Są ogromne!
  5. Gwiazdor disco polo podjął decyzję i zdecydował się uratować ludzkie życie! Artysta zdradził szczegóły!
  6. Ważne przesłanie! Najsłynniejsi bracia w disco polo szczerze o stracie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama