2015-02-07T16:50:00+01:00 Impress idzie po sławę https://disco-polo.info/uploads/news/2015/02/IMPRESS.jpg

Impress idzie po sławę

Redakcja , 07 Luty 2015  16:50
Impress idzie po sławę
Źródło zdjęć:

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Kapela była i jest rozchwytywana przez młode pary. Impress zagrał monstrualną liczbę wesel na obszarze Ziemi Świętokrzyskiej, ale również poza nim. Nic dziwnego, bo na muzyce dla nowożeńców panowie doskonale się znają. Pod koniec zeszłego roku pos...

Reklama

Kapela była i jest rozchwytywana przez młode pary. Impress zagrał monstrualną liczbę wesel na obszarze Ziemi Świętokrzyskiej, ale również poza nim. Nic dziwnego, bo na muzyce dla nowożeńców panowie doskonale się znają. Pod koniec zeszłego roku postanowili zasilić rynek disco polo i od razu zauroczyli fanów nurtu.

 

Nasza muzyka to połączenie klimatu weselnego i disco polo – mówi Jarosław Niedźwiedź, lider grupy Impress. Poprzez wyjątkowo skoczne słowiańskie brzmienie wyróżniają się na tle innych zespołów. Są oryginalni, a bez wątpienia w nurcie disco polo ta cecha jest na wagę złota. W produkcjach zespołu Impress często można usłyszeć żywe instrumenty, co stanowi zjawisko sporadyczne wśród wykonawców tego typu muzyki. Grupa ma słabość przede wszystkim do jednego instrumentu – saksofonu. Impress prezentuje własną niepowtarzalną koncepcję na disco polo, co sprawia, że zespół już ma wiernych słuchaczy.

 

Świętokrzyskie otwiera się na disco-polo. W regionie przybywa zespołów grających taką muzykę – zauważa lider zespołu. Najbardziej przyjazny dla disco polo jest Białystok, ale i tutaj z tym coraz lepiej – dodaje. Zdaniem Jarosława Niedźwiedzia mieszkańcy Świętokrzyskiego, tak jak cała Polska, kochają muzykę lekką, łatwą i przyjemną. Impress nie zamierzał przejść obojętnie obok tej prawdziwej miłości i swoją muzyczną przyszłość związał właśnie z disco polo. Nie trzeba było długo czekać, by czujni słuchacze nurtu, dostrzegli w świętokrzyskiej kapeli niewyczerpany potencjał.

 

Klipy zespołu Impress gromadzą ogromną widownię na portalu Youtube. Przykładowo teledysk do piosenki ,,Zwinna kotka” wyświetlono niemalże 400 tysięcy razy. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się pozostałe klipy grupy – ,,Czuję się wspaniale”, ,,Może to miłość woła mnie” i ,,Kilka słów”. Nieszablonowy styl, który prezentuje kapela, przysparza jej coraz więcej zwolenników. Impress otacza się znamienitościami ze świata disco polo. Zespół współpracuje m.in. z Januszem Konoplą (Mirage) – historycznym twórcą szlagieru ,,Jesteś szalona”. W tak zacnym otoczeniu Impress może czuć się bezpieczny o swój los w nurcie.

 

Jak pochodzący z maleńkich Sędziszowic zespół wzbił się na muzyczne wyżyny? 6 lat temu zaczęliśmy nagrywać piosenki weselne. Ludziom się to podobało, a my pracowaliśmy dalej. Nagraliśmy kilkanaście płyt z muzyką weselną, po czym wpadł nam do głowy pomysł, by rozpocząć przygodę z disco polo – wyznaje lider grupy Impress. Strategia zespołu jest konkretna i prosta. Do wielkich osiągnięć Impress chce się zbliżać stopniowo, małymi krokami. Grupa dopiero aklimatyzuje się w nurcie disco polo, a nowe doświadczenie jest dla członków zespołu bardzo inspirujące.

 

Środowisko disco polo już zdążyło docenić pasję, którą przejawia Impress. W tym roku zespół został zaproszony na największy festiwal disco polo w Polsce, organizowany od kilku lat w gminie Kobylnica. Publiczność bardzo entuzjastycznie odebrała ich występ, a prezentowali się obok takich rekinów gatunku, jak m.in. Bayer Full, Voyager, czy Ivan Komarenko.

 

Zespół snuje już powoli plany na przyszłość. Spore nadzieje Impress wiąże ze swoim najnowszym klipem. Grupa dokładała wszelkich starań, by produkcja pt. ,,Maleńka”, zadowoliła nawet najbardziej wymagającego konesera gatunku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to zespół z Sędziszowic wywoła (nie)maleńką pozytywną sensację w gatunku…

 

Impress – Maleńka

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące zdjęcia z wakacji wokalistki disco polo! Gwiazda wybrała słoneczną Ibizę! Wygląda przepięknie!
  2. Magdalena Narożna pokazała się bez makijażu! Fani przecierają oczy ze zdumienia! 'Pani kobiecość nie zna granic'
  3. Cudowna i niezwykle kusząca wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Gwiazda zachwyciła piękną suknią! W sieci zawrzało!
  4. Wielka premiera?! Grupa disco polo Weź nie Pytaj nagrała nowość w duecie ze Sławomirem! Zobaczcie gorący materiał!
  5. Gwiazdy disco polo w duecie z synem Don Vasyla! Elwira Mejk podbija serca Polaków!
  6. Napięte kontakty gwiazd disco polo?! Artyści szczerze o relacji na linii zięć - teściowa!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami