Reklama


Reklama

Humor nie opuszcza przystojnych braci podbijających rynek disco polo!

2020-04-23T08:00:00+02:00 Humor nie opuszcza przystojnych braci podbijających rynek disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/przystojnych-braci-humor-nie-opuszcza-1587229830.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Formacja The Brothers może pochwalić się licznymi piosenkami, które podbiły rynek disco polo

Reklama

Bracia z zespołu The Brothers - Łukasz i Mariusz Zielińscy zarażają pozytywną energią na każdym kroku. Każdy, kto przynajmniej raz miał okazje uczestniczyć w koncercie formacji The Brothers - wie, że emocje, jakie temu towarzyszą, są po prostu nie do opisania.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.

Energia, jaka wypływa z artystów, udziela się dosłownie wszystkim uczestnikom wydarzenia. Ponadto formacja The Brothers może pochwalić się licznymi piosenkami, które podbiły rynek disco polo. Do ich najlepszych przebojów zalicza się między innymi „Dołeczki” i oczywiście „Ex dziewczyna”.

Ostatnio social media wykonawców muzyki tanecznej zostały zasypane zdjęciami w maseczkach. Wszystko za sprawą obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Na szczęście artyści z zespołu The Brothers nawet w takich chwilach potrafią znaleźć cień pozytywu. Mariusz Zieliński na swoim prywatnym koncie na Instagramie opublikował zdjęcie z podpisem:

- Maseczka na dzień czy na noc? No właśnie, dobre pytanie. Macie już swoje maseczki, które są obowiązkowe w miejscach publicznych?

Poza tym odnośnie pytania Mariusza z zespołu The Brothers, może warto wykorzystać ten czas i wspomóc regenerację cery za pomocą odżywczych maseczek?

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!
  2. Bliźniaczki z GOOGLEBOX w produkcji disco polo! Ten numer podbije listy przebojów?!
  3. Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.