Reklama


Reklama

Huczna Pompa po wyłączeniu kamer! Gwiazdy disco polo w nowym singlu podbijają internet?!

2020-11-07T19:27:00+01:00 Huczna Pompa po wyłączeniu kamer! Gwiazdy disco polo w nowym singlu podbijają internet?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/dawka-pozytywnej-energii-w-nowym-singlu-od-gwiazd-disco-polo-1604750765.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Zastanawialiście się dlaczego najlepsza impreza zaczyna się, gdy filmowiec kończy swoją pracę? Ten utwór jest odpowiedzią na to pytanie

Reklama

W dzisiejszych czasach, dźwięki i cały klimat muzyki disco polo, służy wielu z nas jako doskonała odskocznia od szarej rzeczywistości. Odtwarzając ulubione hity, możemy na chwilę przenieść się w świat zabawy i tanecznej rozkoszy.

Zobacz również: Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?

Huczne imprezy, to na razie tylko piękne wspomnienie, ale słuchając niektórych nowości od gwiazd disco polo, można poczuć koncertową moc i popłynąć w szaloną, niezapomnianą podróż. Jest w branży muzyki tanecznej artysta, który bez trudu potrafi słuchaczy zabrać w wędrówkę pełną niezwykłej energii i niepowtarzalnego klimatu. Mowa o wykonawcy, który działa pod pseudonimem Dziemian.

Wokalista i jego żona - Magda, swego czasu zachwycili odbiorców serią coverów, które cieszyły się rekordową popularnością. Później przyszedł czas na autorskie kawałki grupy The Dziemians, które jeszcze bardziej wywindowały sławę artystów. Po premierze pierwszego singla zespołu pt. „Moja”, przyszedł czas na prawdziwą dawkę weselnego klimatu. Zastanawialiście się dlaczego najlepsza impreza zaczyna się, gdy filmowiec kończy swoją pracę?

Ten utwór jest odpowiedzią na to pytanie - przed wami piosenka pt. „POMPA”! Obecnie ciężko o dobrą zabawę na zatłoczonym parkiecie, zatem możemy jedynie powspominać ubiegły sezon weselny i mieć nadzieję na lepsze jutro. Zachęcamy więc do włączenia tej propozycji i zabawy, tupając obiema nóżkami o parkiet w salonie!

A jest do czego tupać...najnowsza produkcja formacji The Dziemians, to energetyczna bomba, której lont odpalamy po kliknięciu w link z produkcją.

Trzymajcie się fotela...ten utwór naprawdę mocno buja.

Zobacz również: Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo nie przejmuje się opinią publiczną! Jej szczere wyznanie chwyta za serce!
  2. Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!
  3. Wielki strach w oczach Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo przyznała się do tego publicznie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.