2021-08-18T18:22:00+02:00 Gwiazdy disco polo murem za Radkiem Liszewskim (Weekend)! Wzruszony artysta nabrał wiatru w żagle! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdy-disco-polo-murem-za-radkiem-liszewskim-wzruszony-artysta-nabral-wiatru-w-zaglejpg.jpg

Gwiazdy disco polo murem za Radkiem Liszewskim (Weekend)! Wzruszony artysta nabrał wiatru w żagle!

Redakcja , 18 Sierpień 2021  18:22
Gwiazdy disco polo murem za Radkiem Liszewskim (Weekend)! Wzruszony artysta nabrał wiatru w żagle!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Magdalena Narożna, Paweł Masters, Marcin Miller, Classic i grupa Mig nie mają wątpliwości! Twórca hitu “Ona tańczy dla mnie” ma wielkie szanse


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Lider zespołu Weekend w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie przyjaciół z branży!

Zobacz również: Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!

Wiele mówi się o konkurencji między zespołami, jednak w wielu przypadkach są to tylko złośliwe plotki! Branża disco polo trzyma się razem i wspiera na każdym możliwym kroku! 

Reklama

TWÓRCA HITU 'ONA TAŃCZY DLA MNIE' UCZESTNIKIEM SHOW TELEWIZJI POLSAT

Radek Liszewski to charyzmatyczny lider popularnej formacji Weekend. Gwiazdor disco polo w swojej karierze stworzył niezliczoną ilość hitów, które osiągnęły zawrotne sumy wyświetleń w sieci. Najsłynniejszy kawałek artysty - “Ona tańczy dla mnie” - zanotował na YouTube już ponad 130 milionów odsłon!

Przed Radkiem Liszewskim stoją zupełnie nowe wyzwania! Gwiazdor disco polo będzie jednym z uczestników najnowszej edycji popularnego programu “Dancing with the stars”, którego emisja startuje na antenie Polsatu już 30 sierpnia! Tego nikt się nie spodziewał!

Lider zespołu Weekend tym razem zamieni wielką scenę na taneczny parkiet. Gwiazdor disco polo zagrał w swoim życiu tysiące koncertów, jednak nigdy profesjonalnie nie tańczył. Czy uwielbiany wokalista ma szanse powalczyć o kryształową kulę? Koledzy z branży nie mają wątpliwości, że tak!

Reklama

GWIAZDY DISCO POLO WSPIERAJĄ RADKA LISZEWSKIEGO WEEKEND

W sieci pojawił się krótki filmik, na którym gwiazdy disco polo dodają otuchy Radkowi Liszewskiemu. Magdalena Narożna, Paweł Masters, Marcin Miller, Classic i grupa Mig nie mają wątpliwości! Twórca hitu “Ona tańczy dla mnie” ma wielkie szanse, by oczarować publiczność, i dojść aż do finału! Mieć takich przyjaciół to prawdziwy skarb!

Z tak mocnym wsparciem Radek dostał mocnego przypływu energii! W końcu kibicować mu będą nie tylko artyści, ale także i fani. A tych, gwiazdor disco polo ma co nie miara!

Zobacz również: Emilia Sanecka i Zenon Martyniuk w duecie?! Gwiazda Daj to Głośniej zachwycona Królem disco polo!

Reklama

Weekend - Żonkoś 2021

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Weekend - Żonkoś 2021
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Legendarna formacja Milano w TVP! Ten występ oglądała cała Polska! Zobaczcie VIDEO
  2. Znani artyści odświeżyli swój wielki przebój disco polo! Fani komentują - 'To prawdziwy Sztos'!
  3. Porywająca premiera od formacji Łukash podbija branżę disco polo! Utwór 'Na Amen' szybko zdobył serca internautów! Piękna blondynka zagwarantuje sukces?!
  4. PILNE! Gwiazdor disco polo dementuje plotki dotyczące śmierci! Wszyscy odetchnęli z ulgą!
  5. Marcin Miller Boys - dołączy do Reprezentacji Polski i zagra u boku Roberta Lewandowskiego?! Szokujący wpis gwiazdora disco polo!
  6. Nowe wcielenie znanego gwiazdora disco polo! Karol Zawrotniak Defis zaskoczył wszystkich wyjątkową stylizacją!
  7. Jaruś z Chłopaków do wzięcia bohaterem klipu disco polo! Gorąca produkcja podbija sieć!
  8. Paula Karpowicz - Topky zachwyca w Zakopanem! Zobaczcie jak wygląda śliczna gwiazda disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami