Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-07T11:15:00+01:00 Gwiazdy disco polo idą po sukces w duecie! Miły Pan oraz Defis zapowiedzieli kolejną wspólną premierę?! https://disco-polo.info/uploads/news/ta-informacja-spadla-jak-grom-z-jasnego-nieba-mily-pan-i-defis-ponownie-z-nowoscia-disco-polo-2jpg.jpg
Reklama

Gwiazdy disco polo idą po sukces w duecie! Miły Pan oraz Defis zapowiedzieli kolejną wspólną premierę?!

Redakcja , 07 Marzec 2021  11:15
Gwiazdy disco polo idą po sukces w duecie! Miły Pan oraz Defis zapowiedzieli kolejną wspólną premierę?!
Źródło zdjęć: Instagram
Reklama

Ich prywatne drogi przecinały się wielokrotnie, a każde spotkanie prowadziło tylko do jednego

Reklama

W branży disco polo niejednokrotnie dochodziło już do spektakularnych, muzycznych połączeń. Gwiazdy z wielką świadomością stają ramię w ramię z gatunkowym konkurentem, by splecione wizje i zdublowany talent porwał gusta i serca słuchaczy.

Zobacz również: Magda Narożna kusi w czerwonej bieliźnie. To najbardziej gorąca publikacja ostatnich miesięcy!

W ostatnim czasie w przestrzeni publicznej pojawiła się taka kompilacja. Dwaj popularni artyści, skrzyżowali muzyczny potencjał, dając odbiorcy prawdziwą ucztę. Mamy bardzo dobre informacje. To nie koniec ich wspólnej, twórczej sagi. Piotr Kołaczyński i Karol Zawrotniak, to dwaj artyści, którzy w disco polo zyskali status mega gwiazd.

Pierwszy dał się poznać pod pseudonimem Miły Pan, drugi wraz ze zdolnymi kolegami, tworzy zespół Defis. Ich prywatne drogi przecinały się wielokrotnie, a każde spotkanie prowadziło tylko do jednego - wspólnego zawodowego działania, którego owocem był hit pt. "Musisz się starać". "Modern Talkingowy" styl, który w disco polo stał się totalnie nowym kursem, skradł serca milionów słuchaczy. Kiedy wszyscy myśleli, że ta współpraca, to jednorazowy "strzał", muzycy podali wstrząsającą wiadomość.

Trwają pracę nad kolejnym numerem od gwiazdorów. Na story Miłego Pana pojawiło się nagranie ze studia, na którym widać obu artystów. Podpis nie pozostawia wątpliwości: "Jedziemy jedziemy. Co Wy myśleliście, że na jednym numerze się skończy?", napisał Miły.

"Tak to prawda", wtóruje mu Karol, przerzucając materiał na swoje instastory. Nie możemy doczekać się premiery kolejnej produkcji od chłopaków! Jak myślicie? Kawałek będzie w podobnym stylu, co pierwszy ich wspólny projekt?

Zobacz również: Wokalistka disco polo na motocyklu! Gwiazda pochwaliła się szybką maszyną w sieci!

Reklama
Zobacz teledysk: MiłyPan & Defis - Musisz się starać
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Zmysłowe nagranie obiegło sieć. Gwiazda disco polo kusi obłędnym ciałem w wyjątkowej scenerii
  2. Szlafrok zsunął się z ramion prześlicznej gwiazdy disco polo! Mega gorące zdjęcia hitem internetu!
  3. Bezprecedensowa walka z hejtem! Wokalistka disco polo zdjęła stanik i pokazała pośladki!
  4. Wokalistka disco polo na motocyklu! Gwiazda pochwaliła się szybką maszyną w sieci!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej