2021-02-16T17:54:00+01:00 Gwiazdor disco polo zszokował taneczny świat. Produkcja, którą udostępnił, to romantyczny majstersztyk. https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-zszokowal-taneczny-swiat-produkcja-ktora-udostepnil-to-romantyczny-majstersztykjpg.jpg

Gwiazdor disco polo zszokował taneczny świat. Produkcja, którą udostępnił, to romantyczny majstersztyk.

Redakcja , 16 Luty 2021  17:54

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Gwiazdor disco polo zszokował taneczny świat. Produkcja, którą udostępnił, to romantyczny majstersztyk.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Zjawiskowa para w zamkowej scenerii, skradła całe wizualne show

Reklama

Nowości od artystów disco polo od zawsze przyspieszają bicie serca wszystkim słuchaczom. Twórcy przyzwyczaili odbiorców do niebywałej jakości, więc ich wymagania stale rosną.

Zobacz również: Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!

Mimo wygórowanych oczekiwań fanów, gwiazdy radzą sobie doskonale, zalewając rynek w pełni satysfakcjonującym materiałem. To co stworzył jeden z topowych wokalistów disco polo, przebiło wszelkie prognozy. Liryczna kompozycja zmiotła całą konkurencję. Łukasz Rosiński, to znakomicie znany w branży artysta, występujący pod pseudonimem Luka Rosi.

Wykonawca wdrapał się na szczyt muzycznej sławy, a kluczową trampoliną do tego osiągnięcia było wydanie hitu "A Ty Bądź". Artysta nie zapomniał o swoim wielkim przeboju. Udostępnił w sieci produkcję, której kręgosłupem jest właśnie wyżej wspomniany przebój. Ballada, którą opublikował piosenkarz, to liryczna i jeszcze bardziej romantyczna wersja piosenki "A Ty Bądź".

Luka Rosi do realizacji poszedł bardzo poważnie. Wraz ze znakomitym audio, udostępnił przepiękny teledysk. Zjawiskowa para w zamkowej scenerii, skradła całe wizualne show. Za brzmienie odpowiada przede wszystkim Łukasz, który spisał się w tym wymiarze perfekcyjnie.

Zobaczcie koniecznie wielki hit w nowej odsłonie!

Zobacz również: Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Luka Rosi - A Ty Bądź (wersja balladowa)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
  2. Popularna wokalistka disco polo olśniewa urodą w Paryżu! Fani zauroczeni!
  3. Piękna wokalistka zachwyca wyjątkową stylizacją! Te buty to hit każdej jesieni!
  4. Nowy wokalista w disco polo! Tajemniczy Księciunio wydał właśnie premierę 'Wrzuć na luz'
  5. Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!
  6. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  7. Śliczna wokalistka disco polo kusi odsłoniętym biustem w podróży poślubnej! Pikantne zdjęcia podbiły internet!
  8. Marcin Miller – Boys w duecie ze światową gwiazdą Francesco Napoli! Produkcja trafiła do sieci! Jak wyszło?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami