Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-16T17:54:00+01:00 Gwiazdor disco polo zszokował taneczny świat. Produkcja, którą udostępnił, to romantyczny majstersztyk. https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-zszokowal-taneczny-swiat-produkcja-ktora-udostepnil-to-romantyczny-majstersztykjpg.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo zszokował taneczny świat. Produkcja, którą udostępnił, to romantyczny majstersztyk.

Redakcja , 16 Luty 2021  17:54
Gwiazdor disco polo zszokował taneczny świat. Produkcja, którą udostępnił, to romantyczny majstersztyk.
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Zjawiskowa para w zamkowej scenerii, skradła całe wizualne show

Reklama

Nowości od artystów disco polo od zawsze przyspieszają bicie serca wszystkim słuchaczom. Twórcy przyzwyczaili odbiorców do niebywałej jakości, więc ich wymagania stale rosną.

Zobacz również: Niecodzienne oblicze gwiazdora disco polo! Żadna kobieta mu się nie oprze?

Mimo wygórowanych oczekiwań fanów, gwiazdy radzą sobie doskonale, zalewając rynek w pełni satysfakcjonującym materiałem. To co stworzył jeden z topowych wokalistów disco polo, przebiło wszelkie prognozy. Liryczna kompozycja zmiotła całą konkurencję. Łukasz Rosiński, to znakomicie znany w branży artysta, występujący pod pseudonimem Luka Rosi.

Wykonawca wdrapał się na szczyt muzycznej sławy, a kluczową trampoliną do tego osiągnięcia było wydanie hitu "A Ty Bądź". Artysta nie zapomniał o swoim wielkim przeboju. Udostępnił w sieci produkcję, której kręgosłupem jest właśnie wyżej wspomniany przebój. Ballada, którą opublikował piosenkarz, to liryczna i jeszcze bardziej romantyczna wersja piosenki "A Ty Bądź".

Luka Rosi do realizacji poszedł bardzo poważnie. Wraz ze znakomitym audio, udostępnił przepiękny teledysk. Zjawiskowa para w zamkowej scenerii, skradła całe wizualne show. Za brzmienie odpowiada przede wszystkim Łukasz, który spisał się w tym wymiarze perfekcyjnie.

Zobaczcie koniecznie wielki hit w nowej odsłonie!

Zobacz również: Znane gwiazdy disco polo zaśpiewają specjalnie dla pań! Wyjątkowy koncert z okazji dnia kobiet na antenie TVP!

Reklama
Zobacz teledysk: Luka Rosi - A Ty Bądź (wersja balladowa)
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Przepiękna gwiazda zespołu Top Girls zachwyca w internecie. Zmysłowe zdjęcia zwalają z nóg!
  2. Hit disco polo wszech czasów doczekał się teledysku! Ponownie skradnie serca wszystkich słuchaczy!
  3. Premiera! Czy to właśnie ta piosenka disco polo stanie się hymnem wszystkich imprezowiczów?!
  4. Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej