2021-01-07T18:41:00+01:00 Gwiazdor disco polo ujawnił, dlaczego przez 12 miesięcy nie pił alkoholu! https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-dotrzymal-postanowienia-noworocznego-z-zeszlego-roku-posypaly-sie-gratulacje-od-fanow-2jpg.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo ujawnił, dlaczego przez 12 miesięcy nie pił alkoholu!

Redakcja , 07 Styczeń 2021  18:41
Gwiazdor disco polo ujawnił, dlaczego przez 12 miesięcy nie pił alkoholu!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcin_bqll_niewiadomski/

Znany wokalista disco polo ujawnił, dlaczego przez ostatnie 12 miesięcy nie pił w ogóle alkoholu


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wraz z nadchodzącym rokiem często stawiamy przed sobą postanowienia noworoczne. W życiu jednak różnie bywa i nie zawsze jesteśmy w stanie ich dotrzymać. Ten Artysta jednak wytrwał w swoim postanowieniu aż rok, dając świetny przykład tego, że jeśli bardzo się chce, to można! Fani są pod ogromnym wrażeniem, posypały się gratulacje od nich!

Zobacz również: Nowa muzyczna droga popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk rozpoczęła właśnie nowy projekt! Fani pod wrażeniem!

Marcin Niewiadomski, wokalista i lider zespołu B-QLL, to człowiek pełen pasji, który na każdym kroku zaraża swoją pozytywną energią. W pierwszy dzień nowego roku na Instagramie Artysty pojawił się zaskakujący wpis! Gwiazdor opowiedział o tym, że wytrwał w swoim postanowieniu noworocznym, które podjął dokładnie rok wcześniej! Artysta udowodnił, że posiada niezwykle silną wolę i wiele samozaparcia. Od fanów posypały się gratulacje i wielki podziw!

Celem Artysty było powstrzymanie się od picia alkoholu dokładnie przez dwanaście miesięcy. Okazji do złamania postanowienia zapewne było wiele, jednak gwiazdor nie uległ pokusie, dzięki czemu jest z siebie bardzo dumny! Jego postawa pokazuje, że jeśli się czegoś bardzo chce, to da się radę! Dokładnie rok później Artysta mógł napić się ulubionego trunku, który z pewnością po takim czasie smakował jeszcze lepiej! Serdecznie gratulujemy wytrwania w postanowieniu!

Czy Wy macie jakieś postanowienia noworoczne?

Zobacz również: Chcesz zdobyć sławę?! Popularny gwiazdor disco polo poszukuje wokalistów do nowego projektu!

Reklama

B-QLL - Tak To Ja

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: B-QLL - Tak To Ja
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Ta gwiazda disco polo wie jak zwrócić na siebie uwagę mediów! Internauci w szoku! Zobaczcie obłędną metamorfozę!
  2. Popularny wokalista disco polo pochwalił się wakacjami marzeń! Robert Klatt Classic odpoczywał na Zanzibarze! Fani są zachwyceni tym co pokazuje w sieci!
  3. Podstępna choroba! Uwielbiany wokalista disco polo traci głos! Gwiazdor musi porzucić śpiewanie!
  4. Znani artyści odświeżyli swój wielki przebój disco polo! Fani komentują - 'To prawdziwy Sztos'!
  5. Cudowna Elwira Mejk pokazała swoje wdzięki i podzieliła się wyjątkową niespodzianką! Fani zachwyceni!
  6. Gwiazdor zachwyca mięśniami i formą! Dawid Narożny intensywnie trenuje przed Prime MMA Show! Fani są zszokowani postępami!
  7. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  8. Uwielbiana wokalistka disco polo świętuje urodziny córki! Gwiazda disco polo zorganizowała Jej cudowny czas!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami