2023-01-08T06:30:00+01:00 Gwiazda zespołu Szpilki Marlena Sztando pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Jest z nią znana wokalistka! Rozp Wokalistka zespołu disco polo pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Jest z nią znana gwiazda https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-zespolu-szpilki-marlena-sztando-pokazala-jak-wygladala-jakby-mala-rozponacie-jajpg.jpg

Gwiazda zespołu Szpilki Marlena Sztando pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Jest z nią znana wokalistka! Rozpoznajecie gwiazdy?!

Autor: Adam Begier , 08 Styczeń 2023  06:30
Gwiazda zespołu Szpilki Marlena Sztando pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Jest z nią znana wokalistka! Rozpoznajecie gwiazdy?!
Źródło zdjęć: instagram.com/marlena_sztando/

Wokalistka zespołu disco polo pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Jest z nią znana gwiazdaReklama

Gwiazdy disco polo co jakiś czas pokazują swoje życie prywatne, jednak starają się nie zdradzać wszystkiego. Jedną z takich wokalistek jest Marlena Sztando, która szanuje swoją prywatność i nie pokazuje za dużo. Jednak tym razem postanowiła zaprezentować zdjęcie sprzed "kilku" dobrych lat".

Zobacz również: Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!

Jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych artystek w branży disco polo od 2020 roku razem z Klaudią Przybyszewską oraz Mileną Grzywacz tworzą formację Szpilki. Wiele razy dziewczyny podkreślały, że znają się bardzo długo i nie tylko tworzą zespół, ale również przyjaźnią się.

Na profilu Marleny na Instagramie ostatnio pojawiła się akcja, aby wstawić zdjęcie z określonego miejsca, czy czasu. Jedno zdjęcie dotyczyło dzieciństwa wokalistki disco polo. 

Reklama

Artysta pokazała zdjęcie z dzieciństwa, mała Marlena wyglądała bardzo słodko, ale oprócz niej na fotce możemy również zobaczyć Klaudię Przybyszewską. 

Rozczulającą fotkę z dzieciństwa gwiazd zespołu Szpilki możecie zobaczyć na disco-polo.info

Reklama
Galeria zdjęć:
Plik Marlena-Sztando---dziecko-1.jpg
Reklama

SZPILKI – Chyba nie myślisz

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Gwiazda disco polo - Jesika z głębokim dekoltem! Zobacz jak rozpala nas na początku lutego!
  2. Gdzie kręcono Disco Polo? Tajemnice i ciekawostki o filmie
  3. Premiera disco polo: Kayla - Odejdę!
  4. Odkryj nowe oblicze legendy disco polo! Bobi i jego "Najpiękniejsze oczy" w klubowej wersji!
  5. Wesele Daniela Martyniuka i Faustyny owiane wielką tajemnicą? Wielka impreza! Na weselu będą gwiazdy disco polo i nie tylko?
  6. Niezapomniany koncert z zespołem Effect w klubie Explosion! Już 17 lutego w Warszawie!
  7. Chillout prezentuje "Speed": dynamiczna premiera pełna samochodów!
  8. "Tańcz Mała Tańcz" hicior od zespołu Massive w klubowym wydaniu | PREMIERA

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie