Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-27T15:30:00+02:00 Gwiazda disco polo wygląda jak milion dolarów! Artystka onieśmiela wyglądem. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/gwiazda-disco-polo-wyglada-jak-milion-dolarow-artystka-oniesmiela-wygladem-1598088472.jpg
Reklama

Gwiazda disco polo wygląda jak milion dolarów! Artystka onieśmiela wyglądem.

Redakcja , 27 Sierpień 2020  15:30
Gwiazda disco polo wygląda jak milion dolarów!  Artystka onieśmiela wyglądem.
Źródło zdjęć: instagram.com/agnieszka_drewnicka/
Reklama

Popularna wokalistka disco polo promienieje! Jej twarz i oczy błyszczą jak najbardziej rozgwieżdżone, letnie niebo

Reklama

Świat disco polo w swoich szeregach zbiera jedynie utalentowane i przepiękne wokalistki! Każda ze śpiewających dam, jest wyjątkowa i przyciąga wzrok! Fani, mając za zadanie wskazać jedną, jako wzór, z pewnością nie wiedzieliby kogo wybrać!

Zobacz również: Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Branża muzyki tanecznej, może czuć dumę z tak dorodnej grupy przedstawicielek, które anielskim wyglądem, potrafią onieśmielić każdego faceta!

Do grupy szalenie pięknych artystek, bez wahania zaliczamy Agnieszkę Drewnicką! Wokalistka grupy Exaited, wielokrotnie udowodniła, że wygląda jak milion dolarów! Jej najnowsze zdjęcie, opublikowane w sieci, tylko to potwierdza!

Gwiazda na fotografii promienieje! Jej twarz i oczy błyszczą jak najbardziej rozgwieżdżone, letnie niebo! Liczni obserwatorzy rozpływali się na temat jej prezencji: „Prześliczna kobieta o pięknych oczach i uśmiechu!”, „Najpiękniejsza stokrotka z Białegostoku!” to tylko niektóre z komplementów napisanych przez obserwujących pod fotką!

Trudno nie pozazdrościć Agnieszce jej perfekcji. Głos i wygląd tworzą z niej wzór doskonałości!

Zgadzacie się?

Zobacz również: Rewolucja w disco polo?! Popularne zespoły zdecydowały się na wspólny projekt! Znamy szczegóły współpracy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Co Ona plecie?! Wokalistka disco polo szokuje swoich fanów
  2. To będzie prawdziwa bomba! Soleo zapowiedział kolejną nowość!
  3. Zespół disco polo nieźle się wzbogacił. Pokaźna sumka pojawiła się na koncie!
  4. Rozkosz dla romantyków! Liryczna piosenka od wokalisty disco polo podbija internet. Posłuchajcie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej