Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazda disco polo wygląda jak milion dolarów! Artystka onieśmiela wyglądem.

2020-08-27T15:30:00+02:00 Gwiazda disco polo wygląda jak milion dolarów! Artystka onieśmiela wyglądem. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/gwiazda-disco-polo-wyglada-jak-milion-dolarow-artystka-oniesmiela-wygladem-1598088472.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/agnieszka_drewnicka/
Reklama


Życie gwiazd

Popularna wokalistka disco polo promienieje! Jej twarz i oczy błyszczą jak najbardziej rozgwieżdżone, letnie niebo

Reklama

Świat disco polo w swoich szeregach zbiera jedynie utalentowane i przepiękne wokalistki! Każda ze śpiewających dam, jest wyjątkowa i przyciąga wzrok! Fani, mając za zadanie wskazać jedną, jako wzór, z pewnością nie wiedzieliby kogo wybrać!

Zobacz również: Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!

Branża muzyki tanecznej, może czuć dumę z tak dorodnej grupy przedstawicielek, które anielskim wyglądem, potrafią onieśmielić każdego faceta!

Do grupy szalenie pięknych artystek, bez wahania zaliczamy Agnieszkę Drewnicką! Wokalistka grupy Exaited, wielokrotnie udowodniła, że wygląda jak milion dolarów! Jej najnowsze zdjęcie, opublikowane w sieci, tylko to potwierdza!

Gwiazda na fotografii promienieje! Jej twarz i oczy błyszczą jak najbardziej rozgwieżdżone, letnie niebo! Liczni obserwatorzy rozpływali się na temat jej prezencji: „Prześliczna kobieta o pięknych oczach i uśmiechu!”, „Najpiękniejsza stokrotka z Białegostoku!” to tylko niektóre z komplementów napisanych przez obserwujących pod fotką!

Trudno nie pozazdrościć Agnieszce jej perfekcji. Głos i wygląd tworzą z niej wzór doskonałości!

Zgadzacie się?

Zobacz również: Świetna nowość od znanej grupy disco polo podbije rynek muzyczny?! Tekst piosenki intryguje fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!
  2. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  3. Wokalistka disco polo poleciał z narzeczonym do Amsterdamu! Gwiazda spełniła swoje wielkie marzenie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.