Reklama


Reklama

Gorąca premiera - "To o Tobie", od zespołu Redox!

2019-02-18T14:09:00+01:00 Gorąca premiera - "To o Tobie", od zespołu Redox! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/goraca-premiera-to-o-tobie-od-zespolu-redox-1550322909.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wysłuchajcie gorącej nowości od legendarnego zespołu disco polo

Reklama

Od lat 90. do współczesności. Długo wyczekiwana nowość od grupy Redox w końcu jest już dostępna wraz z teledyskiem na YouTubie. Piosenka zachowuje lekkie brzmienie i subtelny przekaz, który może być potraktowany jako psalm o niekończącej się miłości do pięknej i zniewalającej niewiasty.

W teledysku króluje biel i minimalizm. Za produkcję nowości jest odpowiedzialna wytwórnia muzyczna Records, która słynie z disco polo. Wokalista zespołu Redox, tym razem postawił na esensje o miłości jak ze snu, która nakręca go do życia i jest wyznacznikiem szczęścia. Piosenkarz rozpoczyna słowami "Opowiem Ci.." Swoją drogą gdybyście mieli okazję i możliwość, aby zadać pytanie swojemu idolowi, to jakby ono brzmiało?

Zobacz również: Polskie wesela właśnie zyskały prawdziwą perełkę disco polo! Parkiet zapłonie!

Bez wątpienia kawałki o miłości są najczęściej słuchane i tworzone przez artystów, bo tylko miłość i obecność drugiego człowieka może uczynić nas naprawdę szczęśliwymi ludźmi. Tylko pamiętajcie, że najpierw musicie pokochać samych siebie, aby obdarować tym pięknym uczuciem drugiego człowieka, tak jak w piosence formacji Redox- To o Tobie. Bo w końcu, kto nie marzy o pięknej i odwzajemnionej miłości.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Bezsilność gwiazdy disco polo! Artystka boi się o zdrowie swoje i swoich bliskich!
  2. Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!
  3. MiłyPan disco polo zakochany?! Artysta wyjawił tajemnicę na Instagramie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.