2023-08-04T17:22:00+02:00 Gorąca premiera! Raf Shafranek z nowością "Miłość trzyma się na ślinę". W teledysku wystąp Zobacz najnowszą premierę "Miłość trzyma się na ślinę" od Raf Shafranek. Pozytywny vibe, klubowy bengerk i zwariowany teledysk. Czas na dobre, fajne i pozytywne r https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-raf-shafranek-z-nowoscia-milosc-trzyma-sie-na-sline-w-teledysku-wystapila-natalia-siemienieckajpg.jpg Disco-Polo.info

Gorąca premiera! Raf Shafranek z nowością "Miłość trzyma się na ślinę". W teledysku wystąpiła Natalia Siemieniecka!


Zobacz najnowszą premierę "Miłość trzyma się na ślinę" od Raf Shafranek. Pozytywny vibe, klubowy bengerk i zwariowany teledysk. Czas na dobre, fajne i pozytywne rzeczy!

Autor: Adam Begier, 04 Sierpień 2023  17:22
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gorąca premiera! Raf Shafranek z nowością
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowe gwiazdy na scenie disco polo! Kokardeczki w rytmach latino prezentują nowość "Tańczy sama" To nowy HIT?!
 2. Skolim i Cleo "Dziewczyno Piękna" w szokującej wersji! Nie uwierzysz, jak brzmi teraz!
 3. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!

  Raf Shafranek, utalentowany polski artysta muzyczny, właśnie wypuścił swoją najnowszą premierę "Miłość trzyma się na ślinę". Artysta znany jest ze swojego klubowego bengerka oraz pozytywnego podejścia do życia, które odzwierciedla w swojej twórczości. Jego najnowsza opowieść skupia się na wartościowaniu pozytywnych aspektów życia i zostawianiu za sobą wszystkiego, co nie przynosi radości.

  Odnajdowanie radości w życiu

  Tekst utworu "Miłość trzyma się na ślinę" skupia się na docenianiu chwil spędzanych z bliskimi, na doświadczaniu pozytywnych emocji i na kierowaniu swojego życia w stronę przyszłości. Raf Shafranek zachęca swoich słuchaczy do czerpania radości z dobrych, fajnych i wartościowych rzeczy, a także do otoczenia się ludźmi, którzy wspierają i dodają energii.

  Teledysk jako zwariowana opowieść

  Do utworu "Miłość trzyma się na ślinę" powstał ekscytujący teledysk, który przedstawia zwariowaną historię. W klipie widzowie mają okazję towarzyszyć Rafowi w niezwykłej przejażdżce pożyczonym pojazdem przez nocne miasto. Towarzyszy mu piękna i pozytywna Natalia Siemieniecka, która pełni rolę jego "partner in crime". Oboje ukazują w teledysku pozytywne podejście do życia, gdzie przygody i dobre emocje przeważają.

  Happyend dla wszystkich

  Kluczowym przesłaniem teledysku jest osiągnięcie happyendu, co odzwierciedla optymistyczne przekonanie artysty. Raf Shafranek podkreśla, że niezależnie od przeciwności losu, warto wierzyć w dobro, bo w końcu wszystko może zakończyć się pozytywnie. Ta radosna i pełna nadziei wiadomość stanowi odzwierciedlenie samego artysty i jego filozofii życiowej.

  "Miłość trzyma się na ślinę" to kolejny dowód na twórczy talent Raf Shafraneka i jego pozytywne podejście do życia. Jego najnowsza premiera przynosi radość i zachęca do czerpania radości z codziennych chwil. Teledysk do utworu to zwariowana opowieść o przygodach w nocy, która kończy się happyendem, podkreślając, że warto wierzyć w dobro.


  raf shafranek - miłość trzyma się na ślinę

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mega premiera: "Szalone wesele" - hit od Magik Band i Romeo, który rozkręci każdą imprezę!
  2. "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?
  3. Premiera disco polo: Jacek Gwiazda pt. "Zatrzymać czas"!
  4. W latach '90 była królową disco polo?! Poznaj sekrety z życia Shazzy, ikony, która od kilku lat walczy z rakiem!
  5. Nie miał sobie równych?! Archiwalne VIDEO z castingu zdradza wszystko! Tak Karol Zawrotniak Defis zdobył sławę!
  6. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!
  7. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"
  8. "Pocałuj mnie w D****" na nowo! Odświeżony przebój KaRRamBy w stylu disco polo! Musicie tego posłuchać!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie