Reklama


Reklama

Gorąca premiera! Dwa plus dwa - Teraz będziesz tylko ze mną

2019-06-21T19:45:00+02:00 Gorąca premiera! Dwa plus dwa - Teraz będziesz tylko ze mną https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/goraca-premiera-dwa-plus-dwa-teraz-bedziesz-tylko-ze-mna-1561139004.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wyczekiwana nowość od formacji Dwa plus Dwa ujrzała w końcu światło dzienne.

Reklama

Zespół Dwa plus Dwa wystawiła cierpliwość fanów na próbę. Ostatnia piosenka, jaką wypuścili do sieci miała premierę w ubiegłym roku. Kawałek został zatytułowany „On ma to coś”.

Zobacz również: Totalna rewolucja! Ten dzień zmienił życie legendarnego gwiazdora disco polo!

Spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów. Bez wątpienia w świecie disco polo formacja zasłynęła z utworu „Nie poderwiesz dzisiaj mnie”. Z tą propozycją utożsamiła się niejedna panna, która trafiła w życiu na mężczyznę, jakiego wolałaby unikać nawet w snach.

Wakacyjny czas zdecydowanie należy do gwiazd disco polo, które prężnie działają nad swoimi nowymi singlami. Nie inaczej jest w przypadku Dwa plus Dwa.

Wokalistka również przygotowała nowość dla swoich fanów. Najnowsza propozycja została zatytułowana „Teraz będziesz tylko ze mną”.

Kawałek jest utrzymany w zupełnie innych klimatach, z jakich słynie zespół Dwa plus Dwa. Piosenka jest bardzo rockowa, melodia od pierwszych brzmień porywa do tańca, a tekst zawiera ukryte podteksty, które dodają miłej pikanterii.

Czy to będzie hit na lato?

Zobacz również: Totalna rewolucja! Ten dzień zmienił życie legendarnego gwiazdora disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!
  2. Kolejny wokalista disco polo zarażony wirusem! Liczba zakażeń niestety wciąż rośnie!
  3. Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.