Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-10-06T10:00:00+02:00 Freaky Boys! To do nich należy branża disco polo! Będzie nowy krążek? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/freaky-boys-to-do-nich-nalezy-branza-disco-polo-bedzie-nowy-krazek-1570106086.jpg
Reklama

Freaky Boys! To do nich należy branża disco polo! Będzie nowy krążek?

Redakcja , 06 Październik 2019  10:00
Freaky Boys! To do nich należy branża disco polo! Będzie nowy krążek?
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

To niezwykła chwila!

Reklama

Fani disco polo długo czekali na ten moment. Uwielbiana grupa przystojnych wykonawców muzyki tanecznej zadeklarowała, że pracują nad nowym krążkiem! Rok 2019 to zdecydowanie czas zespołu Freaky Boys!

Zobacz również: Artystka disco polo zdjęła stanik i cyknęła sobie fotkę w aucie. Niezwykle gorąca publikacja.

Formacja ma na koncie udane nowości, jakie pokochali fani, miliony na koncie i setki zagranych koncertów, na których nie zabrakło tysięcy miłośników dobrej muzyki tanecznej w wykonaniu Krystiana, Kamila i Mateusza.

Panowie aktualnie są po nagraniach teledysku do swojej najnowszej propozycji zatytułowanej „Dotykać Ciebie to mało”. Jednakże wykonawcy disco polo z zespołu Freaky Boys wybiegają nieco w przyszłość, a dokładnie do 2020 roku.

Formacja planuje wówczas wydać długo wyczekiwaną przez wszystkich fanów płytę, która z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Tym bardziej, że w ostatnim czasie każda ich muzyczna propozycja jest dokładnie tym, czego oczekują fani i w błyskawicznym tempie trafia na listy przebojów.

Nic dziwnego, w końcu wokalista grupy ma na scenie tyle energii, którą zaraża innych, że nie mogłoby być inaczej. Radość jaką panowie czerpią z muzyki przechodzi ludzkie pojęcie, co przekłada się na najwyższą jakość ich twórczości.

Zobacz również: Wokalistka disco polo stanęła na głowie! Fanom odebrało mowę!

Jak myślicie, w jakim miesiącu ukaże się krążek zespołu Freaky Boys?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo pokazał się bez koszulki! Nagi tors przyciąga wzrok!
  2. Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!
  3. Angelika z Top Girls powaliła na kolana publikacją. Czarne kozaki wokalistki disco polo podkreśliły jej zgrabne nogi.
  4. Artysta disco polo potrzebuje pomocy! Gwiazdor stanął przed dylematem i pyta o zdanie swoich fanów!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej