2021-06-17T11:49:00+02:00 Festiwal Weselnych Przebojów 2021 z gwiazdami disco polo?! Bilety w sprzedaży! Kto wystąpi?! https://disco-polo.info/uploads/news/festiwal-weselnych-przebojow-powraca-do-telewizji-polsat-to-bedzie-prawdziwe-swieto-disco-polojpg.jpg

Festiwal Weselnych Przebojów 2021 z gwiazdami disco polo?! Bilety w sprzedaży! Kto wystąpi?!

Redakcja , 17 Czerwiec 2021  11:49
Festiwal Weselnych Przebojów 2021 z gwiazdami disco polo?! Bilety w sprzedaży! Kto wystąpi?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Festiwal Weselnych Przebojów odbędzie się 13 sierpnia! Fani disco polo muszą się spieszyć z zakupem biletów, bowiem do sprzedaży trafiła tylko połowa puli biletów.

Reklama

Jak zapowiadają organizatorzy, do mrągowskiego amfiteatru zjadą prawdziwe tuzy polskiej muzyki, nie tylko tej disco polo!

Zobacz również: Playboys i MiłyPan we wspólnej produkcji pt.'Ideały'! Ta nowość zmiażdży konkurencję w świecie disco polo?!

FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW Z GWIAZDAMI DISCO POLO

Festiwal Weselnych Przebojów to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz wakacyjnych imprez. Od wielu lat impreza organizowana jest w mrągowskim amfiteatrze, a jej transmisja pokazywana jest na żywo w telewizji Polsat.

W upalny sierpniowy weekend do malowniczego miasteczka nad jeziorem Czos rokrocznie zjeżdżają się miłośnicy muzyki lekkiej łatwej i przyjemnej z całej Polski! Podczas dwudniowej imprezy widzowie mogą usłyszeć największe przeboje, które królują na wszystkich weselach. Nie brakuje zatem kawałków disco polo, biesiady, czy cygańskich rytmów. Z powodu pandemii, ubiegłoroczna edycja imprezy musiała zostać okrojona do jednego dnia. Jak będzie w tym roku? Organizatorzy wystosowali właśnie ważne oświadczenie!

Do ostatniej chwili praktycznie nie było wiadomo, czy tegoroczna edycja popularnego festiwalu będzie mogła dojść do skutku. Pandemiczna sytuacja w kraju zmieniała się bowiem dosłownie z minuty na minutę. 

Reklama

DO SPRZEDAŻY TRAFIŁA POŁOWA PULI BILETÓW

Tradycją festiwalu było podzielenie go na dwa dni tematyczne, z których pierwszy stanowiło wesele, a drugi poprawiny. Oba wydarzenie śledziły przed telewizorami miliony Polaków! Jak będzie w tym roku? Organizatorzy przekazali interesujące wieści!

Okazuje się, że popularny festiwal odbędzie się, ale niestety w mocno okrojonej formie, gdyż wydarzenie potrwa tylko jeden dzień! Festiwal Weselnych Przebojów odbędzie się 13 sierpnia! Fani disco polo muszą się spieszyć z zakupem biletów, bowiem do sprzedaży trafiła tylko połowa puli biletów. Jest to oczywiście związane z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Jak zapowiadają organizatorzy, do mrągowskiego amfiteatru zjadą prawdziwe tuzy polskiej muzyki, nie tylko tej disco polo! Większość nazwisk jest jeszcze objęta tajemnicą, ale wiadomo już, że na scenie widzowie zobaczą takie gwiazdy jak m.in. Golec Uorkiestra, czy Don Vasyl! Tego nie można przegapić!

FESTIWAL WESELNYCH PRZEBOJÓW - TRANSMISJA NA ŻYWO

Dla osób, którym nie uda się zdobyć biletu na koncert, pozostaje oczywiście oglądanie transmisji z imprezy na szklanym ekranie. A ta oczywiście na żywo w telewizji Polsat!

Zobacz również: Wielki hit Marcina Millera BOYS w akustycznej wersji! Gwiazdor disco polo zaskoczył swoich fanów tym wykonaniem!

Reklama

Oświadczenie organizatora Festiwalu Weselnych Przebojów, Agencji World Media, z dnia 14 czerwca 2021 r.
"Drodzy Fani Festiwalu Weselnych Przebojów,
W związku z trwającą od miesięcy sytuacją epidemiczną na terytorium RP, wywołującą szereg ograniczeń w zakresie organizacji wydarzeń rozrywkowych, a tu przede wszystkim koncertów plenerowych z udziałem publiczności, zobowiązani zostaliśmy na mocy dynamicznie postępujących zmian legislacyjnych do podjęcia szeregu działań, celem dostosowania warunków przebiegu przeprowadzanych przez Nas wydarzeń, do obecnej rzeczywistości prawno – sanitarnej, a tu w szczególności w kontekście produkcji imprez masowych w rozumieniu Ustawy z dnia 20 marca 2009 r, o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U.2019.2171 t.j. z dnia 2019.11.08).
Jako odpowiedzialny organizator Festiwalu Weselnych Przebojów jesteśmy zdeterminowani do zapewnienia Państwu obiektywnie najwyższego poziomu bezpieczeństwa w kontekście Państwa obecności na widowni Amfiteatru w Mrągowie.
W związku z powyższym w trosce o Państwa bezpieczeństwo, zmianie uległ czas trwania Festiwalu Weselnych Przebojów. W tym roku - podobnie jak w roku ubiegłym - będzie to jeden dzień festiwalowy, który przypadnie na dzień 13 sierpnia 2021 r. (piątek).
Ważna zmiana dotyczy również możliwości zakupu biletów wstępu na Festiwal Weselnych Przebojów i sposobu rozmieszczenia miejsc na widowni Amfiteatru w Mrągowie. Do Państwa dyspozycji oddajemy w tym roku połowę z puli wszystkich miejsc zlokalizowanych na terenie Amfiteatru. Nasza decyzja podyktowana jest nie tylko treścią obowiązujących przepisów prawa, ale przede wszystkim wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz wytycznymi właściwych organów władzy.
Jednocześnie prosimy osoby, które już dokonały zakupu biletów wstępu na Festiwal Weselnych Przebojów, aby skontaktowały się z dostawcą usługi sprzedaży biletów wstępu na Festiwal Weselnych Przebojów, tj. serwisem eBilet.pl, celem potwierdzenia dotychczasowego lub na nowo wyznaczonego miejsca na widowni Amfiteatru. Serwis eBilet będzie także osobno kontaktował się z Państwem w celu potwierdzenia miejsc i ewentualnych zmian w tym zakresie.
Zapraszamy do monitorowania komunikatów zamieszczanych na bieżąco w ramach naszego oficjalnego profilu na FB (Festiwal Weselnych Przebojów), na którym będziemy publikowali bieżące informacje, dotyczące kwestii artystycznych i logistycznych, związanych z organizacją tegorocznej edycji Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie.
Do zobaczenia podczas Festiwalu!
Zespół World Media"

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo wystąpią na Festiwalu Weselnych Przebojów! Zobaczcie listę wykonawców! Transmisja 'Na żywo'
  2. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła piękne ciało! Fani pod wrażeniem 'Prześliczna kobieta, Super wyglądasz'
  3. Wielka premiera?! Grupa disco polo Weź nie Pytaj nagrała nowość w duecie ze Sławomirem! Zobaczcie gorący materiał!
  4. Śliczna wokalistka disco polo pokazała cudownie zgrabne nogi! Gwiazda, wystąpiła w filmie!
  5. Zmiany w życiu Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo kupił nieruchomość. Tu zamieszka z narzeczoną?!
  6. HOT! Wokalistka disco polo grupy Energy Girls zachwyca swoją figurą! To najlepsze ciało w branży muzyki tanecznej?

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami