2015-02-27T11:20:00+01:00 Fenomen disco polo oczami reporterów programu Uwaga Trudno jednoznacznie stwierdzić. Wykonawcy disco polo, a przede wszystkim ich muzyka nigdy nie umarła. Jest wiecznie żywa, czego dowodem są wierni fani. Fani, którzy od wielu, https://disco-polo.info/uploads/news/2015/02/uwaga_logo.jpg

Fenomen disco polo oczami reporterów programu Uwaga

Autor: Adam Begier , 27 Luty 2015  11:20
Fenomen disco polo oczami reporterów programu Uwaga
Źródło zdjęć:

Trudno jednoznacznie stwierdzić. Wykonawcy disco polo, a przede wszystkim ich muzyka nigdy nie umarła. Jest wiecznie żywa, czego dowodem są wierni fani. Fani, którzy od wielu, wielu lat jeżdżą na koncerty, zbierają płyty, autografy, cieszą się każ...Reklama

Trudno jednoznacznie stwierdzić. Wykonawcy disco polo, a przede wszystkim ich muzyka nigdy nie umarła. Jest wiecznie żywa, czego dowodem są wierni fani. Fani, którzy od wielu, wielu lat jeżdżą na koncerty, zbierają płyty, autografy, cieszą się każdą możliwą chwilą spędzoną z ulubionym zespołem.

 

Muzyka disco polo z czasem ewoluowała, nie ogranicza się do typowego klasycznego brzmienia tzw. „pod nóżkę”. Grono wokalistów idąc z duchem czasu próbuje łączyć tradycyjną muzykę disco z nowoczesnym klubowym klimatem, co w przypadku koncertów w dyskotekach sprawdza się doskonale. Dzięki temu również nasz rodzimy gatunek nie wyróżnia się znacznie na tle innych. W tym tkwi fenomen. Mimo ciągłej fali krytyki, utrzymywać się na szczycie popularności.

 

W poniższym materiale reporter programu Uwaga TVN udał się w ślad za artystami disco. Piękni i Młodzi, Weekend, Tomasz Niecik to tylko niewielka część tych, którzy odnotowali ostatnimi czasy ogromny sukces medialny. Oczyma mass media, o czym można się przekonać w poniższym video, nadal nie jest to wysokich lotów muzyka. Nie przekonują ich nawet tysiące fanów, prawdziwych fanów, którzy oczekują w ogromnych kolejkach na koncert wybranego artysty.

 

Wyznacznikiem istnienia gatunku są w głównej mierze słuchacze. To właśnie dlatego im pozostawiamy ocenę swoich preferencji. Za to my wszystkim czytelnikom  pozostawiamy analizę materiału zrealizowanego przez TVN.

 

Zobacz materiał „Wiecznie żywe disco polo” przygotowany przez Uwaga TVN

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Gorąca premiera od zespołu Szpilki pt. "Ach Ty Łobuzie" | NOWOŚĆ
  2. "W Klubie" - Nowa piosenka Malutkiej, która podbije klubowe parkiety?! Premiera disco polo!
  3. Premiera disco polo: Kayla - Odejdę!
  4. Romantyczne chwile na spacerze: Power Boy z partnerką Anitą w Warszawie!
  5. Małgosia Główka w ognistej czerwieni! Zaskakująca metamorfoza gwiazdy disco polo
  6. Jorrgus zaskakuje nową produkcją! "GPS" - posłuchaj jako pierwszy!
  7. Szok! Kamil Kossakowski idzie w politykę?! Ogłosił start w wyborach! Co z disco polo?
  8. "Nowy świat" Sławomira i Kajry: Sukces przepięknej ballady!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie