2018-05-09T10:17:00+02:00 Fani w obronie wokalistki disco polo! "Głowa do góry oni nawet nie dorównują tobie do pięt" https://disco-polo.info/uploads/news/2018/05/fani-w-obronie-wokalistki-disco-polo-glowa-do-gory-oni-nawet-nie-dorownuja-tobie-do-piet-1525724524.jpg

Fani w obronie wokalistki disco polo! "Głowa do góry oni nawet nie dorównują tobie do pięt"

Redakcja , 09 Maj 2018  10:17

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Fani w obronie wokalistki disco polo! "Głowa do góry oni nawet nie dorównują tobie do pięt"
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook NickiQueen

Przedstawicielka muzyki disco polo spotkała się z falą hejtu, na który odpowiedziała ostrym wpisem. Fani szybko podłapali temat i zareagowali

Reklama

W branży disco polo codziennie dochodzi do hejtów. Jednak srogie wpisy ze strony atakowanej pojawiają się stosunkowo rzadko. Nie mniej jednak, gdy już są to ostre - podobnie jak ten, który udostępniła Nicki - młoda artystka disco, znana ogromnej rzeszy fanów z projektu EX na plaży. 

Artystkę zbulwersowały obraźliwe komentarze ze strony hejterów, którzy jak czytamy we wpisie pochodzą z jej rodzinne miejscowości. 

"chciałabym serdecznie pozdrowić środkowym palcem wszystkich hejterów z mojego rodzinnego miasta Łomża (...) Niestety Wasze opinie mam głęboko w swojej pięknej dupie W ramach podziękowania dziś na insta story opublikuje Wasze „śliczne” lica  najpierw spójrzcie na siebie i na swoje osiągnięcia a później krytykujcie innych" - napisała Nicki. 

Wpis podłapali bardzo szybko fani wokalistki, którzy stanęli w jej obronie "Rób co kochasz bo tylko ludzie z nudnym życiem plują jadem"; "ludzie zawsze będą gadać a najbardziej wtedy gdy komuś się udaje coś osiągnąć w życiu"; " Nicki olej tych ludzi !!!! Trzymam za Ciebie kciuki"; "Nie przejmuj się, rób swoje i działaj tak jak do tej pory bo twoje piosenki i teledyski są fantastyczne"  komentują fani udostępniony wpis. 

Jak widać, artystka ma grono swoich wiernych fanów, jak również odbiorców, którzy potrafią rozsądnie podejść do tematu i z dystansem do produkcji, która wzbudziła tyle negatywnych emocji. Wpisy z pewnością podbudowały wokalistkę, która nie boi się wyrazić głośno swojej opini

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
  2. Znany gwiazdor disco polo zaśpiewał wielki hit Krzysztofa Krawczyka! Jak Wyszło?! Brawurowe wykonanie zachwyciło internautów!
  3. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  4. Popularna wokalistka disco polo w niezwykłej sukience! Artystka przyćmiewa inne gwiazdy?!
  5. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  6. Uwielbiany gwiazdor disco polo zabiera słuchaczy w muzyczną podróż w czasie! Brawurowe wykonanie znanego hitu z lat 90-tych brzmi lepiej niż oryginał?!
  7. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
  8. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi trafiła do kliniki! Gwiazda disco polo poddała się skomplikowanemu zabiegowi!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami