Reklama


Reklama

Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!

2020-09-17T19:23:00+02:00 Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/dramat-gwiazdora-disco-polo-dziadek-zmarl-na-jego-rekach-mimo-reanimacji-1600361487.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

"zmarła cząstka mnie.. przyznał ze smutkiem wokalista disco polo, który przez 30 minut reanimował swojego dziadka. Niestety mężczyzna zmarł

Reklama

Wielka tragedia dotknęła znanego artystę disco polo. Zmarł jego ukochany dziadek. To dla młodego wokalisty wyjątkowo trudna sytuacja, gdyż dziadek zmarł na jego rękach! 

Zobacz również: Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!

Wielka tragedia gwiazdora disco polo! Na jego rękach zmarł ukochany dziadek! 

Mimo 30-minutowej reanimacji przeprowadzonej przez wokalistę dziadek zmarł. Jak dowiadujemy się z wpisu gwiazdora, to właśnie on zaszczepił w nim miłość do disco polo.

„Zmarł Dziadek Janek. Na moich rękach 30 min go reanimowałem. Najlepszy dziadek świata, to dzięki niemu wszedłem do świata muzyki DiscoPolo Dziadek był muzykiem i grał na saksofonie Mnóstwo wspólnych, wspaniałych chwil Był dla mnie bardzo bliski, bardzo go kocham, cieszę się że poznał swojego prawnuczka i uwielbiał się z nim bawić Mojego syna nazwałem Jan na jego cześć wczoraj zmarła cząstka mnie...”

Wzruszający i pełen emocji wpis, wstrząsnął fanami artysty. Ogrom wsparcia i ciepłych słów, popłynęło w kierunku piosenkarza i aktora: „Wielkie wyrazy współczucia dla Ciebie i całej rodziny”, Wiem co czujesz. Współczuję Przyjacielu. Niech Bóg ma go w swojej opiece i twoja rodzine.”.

My także przesyłamy kondolencje i dużo wsparcia dla Konrada i całej rodziny.

Zobacz również: Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!
  2. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  3. Sukces goni sukces! Spektakularne osiągnięcie wokalistek disco polo - Top Girls!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.